Тобі, Україно, ці пісні лунають!

  475
  Глинськ День Незалежності

  Ось і знову Україна відсвяткувала величне свято – День незалежності! Напередодні, 23 серпня, у Глинському Будинку культури відбувся святковий концерт «Тобі, Україно, ці пісні лунають!», який зібрав майже повну залу глинчан та гостей села. Із святково прикрашеної сцени лунали пісні у виконанні аматорських колективів закладу та окремих солістів; учасники танцювальних колективів та їх керівник Анна Білоусова подарували заряд бадьорості та гарного настрою усім присутнім.

  Глинськ День Незалежності

  Цікавою несподіванкою для глядачів став виступ новоствореного дитячого вокального колективу «Веселка», які виконали декілька пісень. Учасниками даного колективу стали Аня Рибакова та Аня Березіна, Софія Миколащенко, Ілона Орел та Анастасія Опря.

  Цікаво, що до дуету у складі сестер Яни та Катерини Шанко долучилася і їхня молодша сестра Анастасія, тож уже тріо сестер виконали пісню «Дорога додому».

  Глядачі щиро дякували оплесками та квітами колективам «Вербиченька» та «Криниченька», які порадували присутніх новими піснями; солістів Любов Мукосій, Діану Дерев’янко, Антоніну Кожуховську, Надію Обермот та Валентину Шанко. Завершився концерт піснею «Мій рідний край» у виконанні Яни та Валентини Шанко і поетичними рядками, які зворушливо прочитала ведуча свята Тетяна Стецунова: Єднаймося, браття!

  Хай чиста іскрина
  Запалить любов’ю гарячі серця,
  Й піснями наповниться вся Україна
  Від щастя, якому не буде кінця!

  Молодь із задоволенням танцювала на дискотеці під музичний супровід Віктора Сердюченка, яка стала продовженням вечірнього дійства.

  У рамках святкування незалежності України у сільській бібліотеці було підготовлено тематичну виставку «Крок за кроком до незалежності», де висвітлено сторінки історії нашої держави від початку її створення до сьогодення, та проведено дитячу груввікон «На чудесному полі грай – пізнавай свій край», метою якої було привити її учасникам любов до України, шану до народу.

  Наталя Водяна,
  директор Глинського Будинку культури.