Традиції жителів Глинська

486

Вже на початку січня до Глинської сільської бібліотеки читачі завітали на масові заходи, які підготувала сільський бібліотекар Тетяна Стецунова. Юні читачі взяли участь у вікторині і книжковому аукціоні «На гостину до казкаря», присвячену 390-річчю від дня народження Шарля Перро.

Перед початком самого атракціону діти ознайомилися з життєвим і творчим шляхом одного із найвідоміших казкарів світу. Окремо відзначили, що твори для дітей автор почав писати вже у віці 67 років і першим його дитячим твором були «Оповідання моєї матінки Гуски», що одразу ж стали популярними й започаткували новий літературний жанр – казку. У заході взяли участь члени гуртка «Ерудит», що працює при сільській бібліотеці. Найактивнішими були Аня Рибакова, Аня Березіна та сестри Яна і Аліна Горівщенки.
Дорослі читачі взяли участь у літературній годині з нагоди ювілеїв Володимира Сосюра та Василя Стуса.

Любов Мукосій декламувала твір В.Сосюри «Так ніхто не кохав», а бібліотекар – твори Василя Стуса «Даруйте радощі мої…», «Верстаю шлях – по вимерлій пустелі…» та інші. Учасниками літературної години стали члени любительського об’єднання «Господарочка», що діє при Глинському Будинку культури.

А 19 січня біля громадської водойми Глинська відбулося тра­­диційне святкування Водохреща. Освя­чення води провів отець Іоанн. Після чого всі бажаючі купалися в хрещенській воді, смакували козацьким кулішем та слухали музичні тематичні вітання. Присутні на святі висловили вдячність голові села Аріфу Різаєву та організаторам за гарно проведене свято.

Поширити
"Вісті Світловодщини"