Траса для автокросу у Світловодському районі здивувала голову Автомобільної Федерації України!

2282
раллі

раллі

Раніше ми повідомляли, що у Світловодському районі з’явився новий спортивний об’єкт інфраструктури – траса для проведення змагань з автокросу під назвою «EuroCross». Конкурсні заїзди планували провести 1 жовтня, але змагання відбудуться 15 жовтня, і ось чому…

Голова Автомобільної Федерації України після інспектування траси вирішив запропонувати керівництву Світловодського району та Оргкомітету замість змагань з однієї дисципліни перенести проведення Чемпіонату України із міста Дніпро на Світловодщину. Чемпіонат буде організовано одразу з двох дисциплін – автокросу, де участь візьмуть легкові автомобілі та крос-кантрі – дисципліна, у якій змагаються машини типу «баггі».

«Ми не очікували, що траса, яка будується у Світловодському районі покаже нам такі результати. Після декількох пробних заїздів стало зрозуміло, що ця траса претендує на першість в Україні. Її переваги перед іншими подібними об’єктами – в унікальному рельєфі, досить складних віражах та обзорності для глядачів. Тому я запропонував відтермінувати проведення заїздів з 1 жовтня на 15 жовтня і провести Чемпіонат України з одразу двох дисциплін, перенісши місце проведення з Дніпра сюди, на Світловодщину. Розумію, що задача досить складна, але Оргкомітет показав свою ефективність і впевнений, що ми зможемо зробити цікавий і видовищний захід», – говорить голова Федерації автомобілістів України Олександр Фельдман.

Захід буде проведено у два етапи: 14.10 – відбірковий етап змагань (технічний), 15.10 – фінальні заїзди та нагородження переможців. Яскравим завершенням, як і анонсувалось раніше, стане святковий концерт, за участі місцевих рок-гуртів та гостя з Києва – кавер-бенду «No Comments». На локації будуть працювати зона відпочинку, зона з їжею та напоями, а також сцена, де відбудеться святковий концерт. Тож запрошуємо усіх 15 жовтня на видовищні змагання і концерт!

Розклад заходу, 15.10:

8:00 – 10:00 – технічна підготовка учасників змагань.
10:00 – 15:00 – конкурсні заїзди Чемпіонату України.
15:00 – 16:00 – нагородження переможців.
16:00 – 17:30– святковий концерт за участі кавер-групи з Києва «No Comments».

Вхід вільний.

Місце проведення: Світловодський район (район Нового Міста, вул.Павлівської, м.Світловодськ).
Захід проходить під патронатом народного депутата України Олеся Довгого.