Травневий калейдоскоп

9 травня урочистим мітингом «А слава незгасна, а пам’ять нетлінна» у Глинську відзначили День Перемоги. Розпочалося свято з урочистої ходи на чолі з головою Світловодської РДА Сергієм Твердовським, сільським головою Аріфом Різаєвим та депутатом районної ради Анатолієм Мірошником. Біля меморіалу “Скорботна Мати” відбувся урочистий мітинг за участю Глинських аматорів сцени. Завершилося святкування частуванням односельців смачною польовою кашею.

12 травня у сільській бібліотеці для членів гуртка «Любителі книги» пройшла літературно-мистецька година «Матусю, сонечко моє», присвячена Дню Матері, який відзначають у другу неділю травня. Діти дізналися, коли і ким було започатковано це свято, розповідали чудові вірші, присвячені найріднішим і наймилішим нашим мамам, виконували цікаві інтелектуальні завдання, які теж були присвячені мамам. А на завершення заходу кожна дитина намалювала своїй мамі вітальну листівку, яку подарує від щирого серця найріднішій, наймилішій, найкращій у світі – своїй матусі.

17 травня в приміщенні Глинського БК відбулася інформаційно-музична година «У дружньому колі», яка присвячувалася травневим святам – Дню боротьби із гіпертонією, Дню української вишиванки та святу Вознесіння Господнього, які відзначаються саме в цей день, а також Дню матері та Дню сім’ї, які святкували нещодавно. Зустріч відвідала помічник народного депутата Олеся Довгого Анна Трубаченко, яка подарувала аматорам сцени тонометри. Святковий настрій створювали вокальний та хореографічний колективи закладу, дитячий вокальний та хореографічний колектив, солісти Любов Мукосій, Антоніна Кожуховська, дуети у складі Наталії Обермот та Антоніни Кожуховської та Валентини Паращук і Ольги Стояновської. Окрасою свята стала виставка вишивок Валентини Ворожко, Віри Назаренко та Ольги Стояновської, які також отримали дарунки від Олеся Довгого.

Дякуємо працівникам закладів культури Тетяні Стецуновій, Анні Білоусовій та Віктору Сердюченку за проведений захід.

Поширити
"Вісті Світловодщини"