Триває перевірка соціального забезпечення жителів району

190

Відповідно до протокольного доручення голови Світловодської районної державної адміністрації Сергія Твердовського та з метою проведення перевірки стану соціального захисту, надання соціальних послуг, нарахування грошових субсидій пільговим категоріям населення, у чому числі учасникам АТО та членам їх сімей 29 березня було затверджено графік виїзних прийомів громадян на територіях сільських рад району.

До складу виїзної комісії увійшли представники управління соціального захисту населення, служби у справах дітей районної державної адміністрації, Світловодського районного центра соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Світловодського району.

Згідно з планом-графіком виїзні прийоми громадян пройшли на територіях Глинської, Федірківської, Григорівської, Микільської, Захарівської та Іванівської сільських рад.

Найбільше громадян турбували питання оформлення субсидії та  зменшення їх розміру, надання гуманітарної допомоги, влаштування дітей до інтернатних закладів за заявою батьків, пільгове перевезення громадян, в тому числі дітей пільгових категорій, оформлення документів учасника АТО, забезпечення житлом учасників АТО, повернення дитини із закладу соціального захисту на виховання в сім’ю, безкоштовне харчування дітей у загальноосвітніх закладах, поновлення втрачених документів, оздоровлення дітей та ін. На ці та інші питання громадяни отримали відповіді, а їх вирішення було взято під контроль.

В ході проведення виїзних прийомів громадян обстежувалися умови проживання дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей за місцем їх проживання. Вивчалися причини складних життєвих обставин в сім’ї, надавалися консультації щодо їх усунення, попередження батькам щодо належного виконання своїх батьківських обов’язків щодо виховання, утримання та навчання дітей. Складені відповідні акти обстежень умов проживання дітей, взято на контроль усунення виявлених недоліків.

 

Відповідні виїзні прийоми громадян заплановано здійснити і на територіях Озерсь­кої, Миронівської сільських рад району (26 квітня) та Павлівської, Великоскельовсь­кої сільських рад (3 травня).