ТРИВАЮТЬ РЕЙДОВІ ПЕРЕВІРКИ ЩОДО ЗАПОБІГАННЯ ПОЖЕЖ У ЛІСАХ

Недотримання правил пожежної безпеки під час відпочинку в лісі може завдати шкоди довкіллю та призвести до пожежі в екосистемі – йдеться про непогашені багаття, недопалки, сірники та легкозаймисте сміття, що залишається після відпочивальників. Щоб запобігти пожежам, рятувальники спільно з лісівниками та представниками Національної поліції проводять рейди у лісових масивах.

Перш за все, увага звертається на профілактичну роботу з громадянами. Відпочивальникам вручають застережні листівки, нагадують про правила пожежної безпеки у лісі, наголошують на відповідальному ставленні до природи.

Нагадуємо, що у пожежонебезпечний період краще утриматись від походів до лісу. Але, як свідчить практика, більшість громадян вважає, що не завдасть шкоди зеленим насадженням, оскільки розводять багаття правильно та ретельно його гасять. Проте рятувальники все-таки нагадали правила розведення вогнища: розчистіть місце під нього від сухої трави та гілок, обгородіть камінням, щоб вогонь не поширився далі, а повертаючись додому, залийте тліюче згарище водою та не залишайте після себе сміття.

Такі рейди проводитимуться впродовж усього сезону, адже вони дають змогу запобігти пожежам та навчити якомога більшу кількість людей свідомому ставленню до навколишнього середовища.

17 ДПРЧ У ДСНС України у Кіровоградській області