Це моя Україна, це моя Батьківщина, що, як тато і мама, одна

  731
  Григорівка діточки

  24 серпня громада Григорівської сільської ради святкувала День незалежності України. О 9-ій ранку жителі зібралися на площі біля сільської ради на святковий концерт, який підготували працівники місцевого Будинку культури та школи. Пролунав гімн України, даючи початок офіційній частині заходу. До своїх односельців звернулася сільський голова Надія Невкрита. Вона привітала жителів села зі святом та побажала кожній родині миру, здоров’я і достатку.

  Григорівка діточки

  Привітав сільську громаду і начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Сергій Скопич. Надія Невкрита передала громаді від голови районної державної адміністрації Сергія Твердовського гарний подарунок – картину світловодської художниці Наталії Крячко, на якій зображено краєвид Григорівки.

  На свято завітали наймолодші жителі села – вихованці дошкільного навчального закладу «Ромашка». На головному майдані села з уст малечі пролунали гарні вірші про рідну Україну. Свято також прикрасив своїм виступом самодіяльний колектив «Журавка». У цей сонячний і теплий день селом лунали пісні учасників концерту.

  Кожен житель громади шанує українські традиції. Про це свідчать гарні та яскраві вишиванки, в які вбралися цього дня люди. День незалежності кожного року нагадує не лише українцям, а й всьому світу, про існування незалежної, демократичної та унітарної країни. У цей день загострюється відчуття національної приналежності, гордості за нашу державу. Саме в такі моменти виникає бажання одягти українську вишиванку, скуштувати вареників і заспівати українську народну пісню. Кожен громадянин України відчуває себе часткою цього свята, відзначення якого нагадує нам про нашу індивідуальність, а всьому світові – про величну країну у центрі Європи. І як завжди, за традицією, по закінченню святкового концерту жителів села запросили на частування кашею.

  Далі для молоді було організовано дискотеку.

  Юрія Даценко, керівник ДНЗ «Ромашка».