Це їсти не можна. Зовсім

408

З віком наше здоров’я слабшає. Ми починаємо знаходити у себе нові симптоми щодня. Але при цьому щиро не розуміємо, звідки у нас беруться численні захворювання, адже ми ведемо абсолютно звичайний спосіб життя. Насправді, загроза криється у звичних для нас речах. Щодня через наші легені проходить величезна кількість забрудненого повітря, а те, що ми їмо, не витримує ніякої критики. Від солодощів ми абсолютно не готові відмовлятися. Судження, наведені нижче, ґрунтуються на тисячах досліджень і заяв експертів в області здорового харчування.

Отже, якщо ви не хочете померти передчасною смертю, вам доведеться виключити зі свого раціону ці продукти.
Газована вода. Якщо ви любите солодкі газовані напої, то повинні знати, що вони - головна причина всесвітньої епідемії ожиріння. А ще вони провокують мільйон видів раку, призводять до втрати пам’яті, нервових розладів і передчасного старіння.

Хот-доги. Що б не було усередині цієї булочки: сосиска, ковбаса або шинка - вона добряче б’є по вашому організму. Річ у тім, що ви з’їдаєте величезну кількість зайвої солі і оброблених жирів. У перспективі це обов’язково приведе до серцево-судинних захворювань і навіть до раку. Ну, і ожиріння, куди ж без нього?
Здобна випічка. Усі ці декадентські тістечка - це справжній кошмар для ваших зубів, вашого серця і вашої талії. Хочете одного разу прокинутися 50-річним беззубим старим, що пережив інфаркт? Продовжуйте налягати на тістечка.

Консервовані фрукти. Це вже не фрукти, а рідкий цукор.

Штучні підсолоджувачі. Цукор, це, звичайно, зло. Але усі підсолоджувачі, якими ви намагаєтеся його замінити, – ще гірше. Вони хочуть і майже не містять калорій, але викликають метаболічний синдром, діабет другого типу і проблеми з серцем.

Вирощений на фермах лосось. Риба, вирощена на спеціальних фермах, містить величезну кількість канцерогенів, антибіотиків і пестицидів. Філе такої риби – це «ракове філе».
Попкорн з мікрохвильової печі. Ця штука насичена такою кількістю ароматизаторів, що вона представляє велику загрозу для ваших дихальних шляхів. А ще такий попкорн провокує розвиток хвороби Альцгеймера і деяких видів раку.

Смажені продукти. Коли ви смажите щось в олії при дуже високій температурі, то усередині ваших продуктів утворюються токсичні хімічні сполуки, які ви потім і поглинаєте. Це призводить до високого ризику розвитку раку молочної залози, шиї, стравоходу, підшлунковою і передміхуровою залоз.
Брудні фрукти. Ніколи не їжте фрукти немитими. А також уникайте купівлі в магазинах яблук, винограду і полуниці: їх обробляють пестицидами. Якщо є можливість, купуйте ці фрукти тільки в сезон і тільки у бабусь на ринках.

Ковбаса і шинка. Якщо ви будете їх є хоча б один раз в тиждень, вірогідність того, що вас коли-небудь схопить інсульт, зростає у сотні разів.

Поширити
"Вісті Світловодщини"