Цей овоч повинен  стати  невід’ємною  частиною вашого раціону!

    Підтримка здоров’я – не проста робота. З часом, наші органи і функції організму погіршуються, що призводить до таких проблем, як втрата зору або непрохідність товстої кишки. Іноді в печінці може накопичуватися надто багато жиру, що викликає численні проблеми, які, безумовно, впливають на загальний стан здоров’я. На щастя, є натуральний інгредієнт, який може вам допомогти.
    Буряк – це овоч, який в основному споживається у сирому вигляді або в салатах. Не багато хто знає, що буряк має численні переваги для здоров’я, наприклад, вона може вивести жир із печінки, запобігти непрохідності товстої кишки і допомогти вам відновити зір. І це ще не все!
    Користь  буряка для  здоров’я.
    Буряк може поліпшити кровообіг і зміцнити сердечно-судинну систему, а також вона забезпечує наш організм достатньою кількістю енергії впродовж дня. Цей овоч містить бетаїн і триптофан – рідкісні речовини, які можуть заспокоїти нерви і боротися із стресом. Протизапальні властивості буряка і високий вміст антиоксидантів допоможуть боротися з вільними радикалами у вашому організмі і поліпшити загальний стан здоров’я. Ось як можна приготувати корисний салат з буряка, який ви можете вживати хоч щодня: 2-3 буряки, 2 цибулини, оливкова олія першого віджиму, оцет, сіль за смаком. Очистіть буряк і зваріть його у воді із дрібкою солі, а потім наріжте невеличкими шматочками і покладіть в миску.
    Потім наріжте цибулю і змішайте її з буряком, додайте олію і оцет, посоліть за смаком  і  залиште  його впродовж години. Після  цього  ви можете  насолоджуватися  смачним салатом, який  очистить  товсту  кишку  і печінку, а також покращить ваш зір. Буряк дуже поживний, корисний і має стати частиною вашого щоденного раціону!