Центр надання адміністративних послуг у Світловодському районі інформує

Реформа децентралізації, зокрема децентралізація повноважень у сфері надання адміністративних послуг, наразі має особливе значення у програмі реформ уряду України.
У Світловодському районі для зручності обслуговування жителів з вересня 2013 року працює Центр надання адміністративних послуг. Тут Ви можете отримати адміністративні послуги, що надаються службою у справах дітей (захист прав та інтересів неповнолітніх), відділом регіонального розвитку, містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства (будівельний паспорт та містобудівні умови та обмеження), управління соціального захисту населення (реєстрація колективних договорів, видача посвідчень батькам та дітям з багатодітних сімей), відділом державної реєстрації та надання адміністративних послуг районної державної адміністрації (реєстрація юридичних та фізичних осіб-підприємців та реєстрація права власності). А також замовити довідку про нормативну грошову оцінку та довідку з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, що надає управління Держгеокадастру у Світловодському районі та подати документи для реєстрації громадської організації. Ми реєструємо заяви на отримання документів дозвільного характеру.
А ось реєстрацію місця проживання та зняття з реєстрації місця проживання здійснюють виключно органи самоврядування, отже за цією послугою необхідно звертатися до сільської ради.
Минулого року до Центру звернулося та отримало адміністративні послуги 3412 громадян. Уже у січні 2017 року через Центр надано 392 послуги.
Бланки і зразки заяв та вичерпна інформація про порядок надання кожної з послуг міститься в інформаційних та технологічних картках, з якими можна ознайомитися безпосередньо в Центрі або на офіційному веб-сайті районної державної адміністрації у розділі адміністративні послуги. Адреса сайту http://sv.kr-admin.gov.ua.
Нагадую, що для отримання адміністративної послуги також можна скористатися засобами поштового зв’язку через поштові відділення. Чекаємо на жителів району у нашому Центрі, який знаходиться за адресою: м.Світловодськ, вул. Героїв України, 14, ІІ поверх, каб.18а. Телефони: 27423 – адміністратори, 25725 – державний реєстратор юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.
Тетяна Устьянцева,начальник відділу державної реєстрації та надання адміністративних послуг-адміністратор управління економічного розвитку і торгівлі РДА.