Церемонія підняття Державного Прапора України та прапора Європейського Союзу

11 травня о 12.00 год. в с. Велика Скельова на майданчику біля адмінбудівлі управління каналу «Дніпро-Інгулець» відбувся мітинг та церемонія підняття Державного Прапора України та прапора Європейського Союзу з нагоди ухвалення рішення Ради Міністрів Європейського Союзу щодо скасування візових вимог для громадян України та відзначення Дня Європи в районі. На мітингу до присутніх звернувся голова районної державної адміністрації Сергій Твердовський з такими словами:

«Шановні жителі Світловодщини! Сердечно вітаю вас з Днем Європи!

Більш як тисячолітня історія України та останні події Революції Гідності чітко засвідчують наше прагнення жити у заможній, демократичній, правовій європейській державі.

Відзначаючи День Європи, ми вкотре підтверджуємо своє прагнення стати частиною євроспільноти. Ми демонструємо, що бути повноправним членом Євросоюзу – це не тільки державна політика, а щире бажання українців.

І цей вибір є вільним і усвідомленим!

Як зазначив наш Президент Петро Порошенко :

«Сьогодні саме ми, українці, захищаємо Європу від варварства, тиранії, тероризму, агресії, мілітаризму, які нависли над всім нашим континентом. Ми, українці, сьогодні на передовій захисту європейської цивілізації. Наша Революція Гідності – була революцією за Європу. Наша боротьба проти російської агресії – є боротьбою за Європу. Тому День Європи це є наше українське, історичне свято.»

Від себе додам, що сьогодні ми відзначаємо ще одну перемогу – це ухвалення рішення ради міністрів ЄС щодо скасування візових вимог для громадян України. Ми, українці, маємо повне право вільно переміщатися європейськими країнами .

Впевнений, що, незважаючи на всі перепони і труднощі, Україна стане повноправним членом європейських структур і, як наслідок,отримає новий поштовх для економічного та культурного розвитку.

До речі, приємно відзначити, що в ці дні у столиці нашої Батьківщини, славному місті Києві проходить пісенний конкурс «Євробачення – 2017». Це ще один привід пишатися своєю державою.

Сподіваюсь, наші майбутні покоління гідно нестимуть наш український прапор, а з ним і нашу культуру, технічні та наукові досягнення у Європейський Союз.

Слава Україні!»

До слова були запрошені голова районної ради Роман Домбровський та виконуючий обов’язки начальника УКДІ Олександр Панченко.

Серед присутніх були представники органів місцевого самоврядування, політичних партій, учасники революції Гідності, антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях представники учнівської молоді Великоскельовської ЗШ І-ІІ ступенів.

Також сьогодні відбулася ще одна урочиста церемонія підняття прапорів.

Голова села Григорівка Надія Невкрита зібрала громаду села, учнів школи на майданчику біля адмінбудівлі сільської ради та школи.