Турнір пам’яті Федора Осики

227

Нещодавно на базі сільського стадіону с. Григорівка відбувся турнір з футболу на Кубок пам’яті Ф.Осики.

Участь у змаганнях взяли 4 команди – Григорівської, Захарівської, Павлівської сільських рад, команда м. Світловодськ «Горгаз-Спарта». Дві півфінальні гри закінчилися з результатом: Григорівка-Захарівка (3:1), «Горгаз-Спарта»-Павлівка (2:0).Матч за ІІІ місце закінчився з результатом Захарівка-Павлівка (перемогу отримала команда Захарівської сільської ради). Матч за І місце завершився з ре­зультатом Григорівка-«Горгаз-Спарта» (1:1). У серії пенальті перемогла команда «Горгаз-Спарта».

Кращими гравцями визнано: кращий воротар – Володимир Заєць (Григорівка), кращий захисник – Владислав Скрипник (Захарівка), кращий півзахисник – Максим Тиновець («Горгаз-Спарта»), кращий нападаючий – Микола Якимець (Захарівка).

Відділ освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації висловлюють подяку в організації турніру районній Федерації футболу, сільським головам Надії Невкритій і Миколі Панасенку, а також депутату районної ради Андранику Тартикяну. Переможців турніру вітав та нагороджував грамотами і Кубком пам’яті Ф.Осики начальник відділу освіти, молоді та спорту Світловодської районної державної адміністрації Сергій Скопич.

Лариса Сачевська,

головний спеціаліст

відділу освіти, молоді та спорту

 Світловодської РДА.

Поширити
"Вісті Світловодщини"