«Творчі канікули» – Всеукраїнський дитячий літературний конкурс

  869
  Творчі Канікули

  Дорогі друзі!

  Щирих, сміливих, ліричних або прагматичних, натхненних, талановитих та азартних запрошуємо до літературної творчості!

  З 20 червня до 1 вересня 2017 року на Кіровоградщині проводиться обласний етап Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу «Творчі канікули».

  Мета Конкурсу – сприяння формуванню у дітей та підлітків патріотичних почуттів – любові до рідної природи, краю, Батьківщини; прищеплення любові до рідної мови; розвиток естетичної свідомості, здатності до творчої самореалізації, створення умов для реалізації творчих здібностей та талантів дітей.

  Організаторами Конкурсу є: Національна секція Міжнародної ради з дитячої книги (IBBY), Національна спілка письменників України, Українська асоціація працівників бібліотек для дітей, Фонд Миколи Томенка «Рідна країна» та Національна бібліотека України для дітей.

  У Конкурсі беруть участь діти з усіх областей України у 2-х вікових категоріях: читачі-учні (вихованці) 11-13 років; читачі-учні (вихованці) 14-18 років.

  Конкурс проводиться у два тури (1-й – на обласному рівні, 2-й у м.Києві) у 7 номінаціях: «Знайомтеся – це ми!», «Так, я люблю Україну», «Природа – джерело натхнення та краси», «І в кожному із нас уже живе філософ!», «Моя майбутня професія», «Безмежний світ моєї уяви», «Далі буде? Ні, «далі» – вже є!»

  Учасники Конкурсу кожної вікової категорії готують прозовий або поетичний твір, який за темою відповідає певній номінації. Творчі роботи надсилаються на електронну адресу районної бібліотеки knigar@meta.ua в електронному вигляді обсягом не більше 10 сторінок у форматі Microsoft Word, шрифт – Times New Roman, 12 розмір, 1,5 міжрядковий інтервал, усі поля – 1,5 см, сторінки формату А-4.

  Учасники-автори зазначають свої дані (ПІБ, вік, домашню адресу, контактний телефон) на останній сторінці конкурсної роботи та прикріплюють своє фото у форматі JPG. На Конкурс приймаються тільки індивідуальні роботи. До участі у Конкурсі не допускаються роботи, які не відповідають його умовам.

  У зв’язку з вищезазначеним та з метою проведення конкурсу для визначення його результатів оргкомітетом, просимо надсилати роботи до районної бібліотеки не пізніше 17 серпня 2017 року.

  Головне журі конкурсу (НБУ для дітей м. Києва) визначає переможців у кожній віковій категорії для кожної номінації. Переможці конкурсу нагороджуються дипломами та подарунками.

  З детальними умовами проведення конкурсу та інформацією про номінації, Ви можете ознайомитися звернувшись за телефоном районної бібліотеки: 2-37-97 або до своєї сільської бібліотеки.

  Шановні юні поети та прозаїки Світловодщини! Чекаємо на ваші роботи до 17 серпня 2017 року.