«Творчі канікули»

  340

  Нещодавно завершився обласний етап Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу «Творчі канікули», що проходив у районі з 1 липня до 17 серпня.

  Творчі Канікули

  Метою конкурсу є сприяння формуванню у дітей та підлітків патріотичних почуттів – любові до рідної природи, краю, Батьківщини; прищеплення любові до рідної мови; розвиток естетичної свідомості, здатності до творчої самореалізації, створення умов для реалізації творчих здібностей та талантів дітей. Конкурс відбувався у 7-ми номінаціях: «Знайомтеся – це ми!», «Так, я люблю Україну!», «Природа – джерело натхнення і краси», «І в кожному із нас уже живе філософ», «Моя майбутня професія», «Безмежний світ моєї уяви», «Далі буде»? Ні, «далі» – вже є!»…

  Ярослав Андрущенко (с. Микільське) взяв участь у 2-ох номінаціях «Так, я люблю Україну!» та «І в кожному із нас живе філософ»; у номінації «Природа – джерело натхнення та краси» участь взяла Юлія Якуша (с. Озера); у номінації «Так, я люблю Україну!» участь взяла Ілона Валовенко (с. Золотарівка); у 2-ох номінаціях «Так, я люблю Україну!» та «Природа – джерело натхнення та краси» участь взяла Дар’я Татаренко (с. Глинськ); у номінації «Так, я люблю Україну!» взяла участь Наталія Ярмолаєва (с. Григорівка). Діти спробували проявити свій літературний талант як у прозі, так і в поезії. І їм це вдалося. Їхні творчі роботи щирі, відверті, сповнені любові до рідного краю, природи, до своєї маленької батьківщини і до України взагалі. Журі одностайно вирішило окремо нікого не виділяти, а всі матеріали, що надійшли на Конкурс направити до обласної бібліотеки для дітей ім. Т.Г.Шевченка для подальшої участі у Конкурсі на Всеукраїнському рівні. Тож побажаємо їм перемоги!

  Тетяна Швець, провідний бібліотекар.