Тиждень змагань з баскетболу

196

28 лютого у спортивній залі Микільської школи відбулися змагання із баскетболу у рамках проведення районної спартакіади серед учнів загальноосвітніх закладів 2016-2017 навчальних років. У змаганнях взяли участь чотири команди дівчат із Подорожненської, Григорівської, Великоандрусівської та Микільської шкіл.  За результатами матчів Подорожненська команда  зайняла 1 місце, обігравши команди із Великої Андрусівки (2 місце) та Григорівки (3 місце).
Під час змагань було проведено два конкурси з елементів техніки баскетболу. У конкурсі “Штрафний кидок” призові місця отримали: 1 місце – Олена Лисенко із Микільського (7 кидків із 10), 2 місце – Юлія Зубенко (с. Велика Андрусівка), Єлизавета Білко і Альона Авраменко (с. Григорівка) – 6 кидків.
У конкурсі “Кидок із подвійного кроку” переможцями стали Єлизавета Білко (с. Григорівка) та Євгенія Подкоритова  (с.Подорожнє). Анастасія Сергієнко (с. Велика Андрусівка) та Анна Тороп (с.Микільське) стали третіми. Переможців змагань нагородили грамотами і медалями.
2 березня завершилися районні змагання із баскетболу серед чоловічих команд із Микільської, Великоандрусівської, Григорівської, Подорожненської, Павлівської та Захарівської шкіл.
Гра була захоплюючою і напруженою. У спортивній залі Микільської школи зібралися найсильніші команди району, та господарі не дали жодного шансу командам гостей. Вони вели гру на свою користь і в результаті перемогли, виборовши золото і дипломи за перше місце.
Дипломи за друге місце отримали спортсмени із Великої Андрусівки, третьою стала команда із Григорівки.
Конкурси з елементів техніки баскетболу також визначили кращих. Перше місце – Олександр Гавриш (с. В. Андрусівка) – 7 кидків, друге місце розділили Артур Мунасіпов (с. Павлівка) і Сергій Мілак (с. Микільське) – 6 кидків.
Триочковий кидок краще всіх виконали: Олександр Гавриш (с. В. Андрусівка), Костянтин Резанов (с. Григорівка), Едуард Лагно (с.Подорожнє).
Естафету районних змагань із баскетболу підхопили команди Подорожнього Микільського, Григорівки та Великої Андрусівки. Змагання відбулися 4 березня у спортивній залі Григорівської школи. Чоловіча команда із Великої Андрусівки виграла золото, друге місце виборола команда із Микільського, третє – команда із Григорівки.

Змагаючись в елементах техніки баскетболу “Штрафний кидок” краще всіх виконав Сергій Котляр (с. В. Андрусівка) – 11 кидків, друге – Віктор Хантигов та Олександр Гавриш (с. Велика Андрусівка) – 9 кидків, третє – Сергій Мілак (с. Микільськ) – 8 кидків;
У триочкових кидках переможцями стали: Максим Клименко (с. Григорівка) та Олександр Гавриш (с. В. Андрусівка) – перше місце, Андрій Пілюгін (с.Подорожнє) та Сергій Мілак (с. Микільське) розділили друге місце.
Районні змагання завершено, а в учнівських команд попереду зональні змагання, на яких дівчатам із Подорожнього та хлопцям із Микільського під керівництвом досвідчених тренерів Івана Литвиненка і Алли Щукіної бажаємо перемоги.
У команд дорослих, на чолі із тренером Віталієм Зубенком, є час підготуватися до червневих обласних змагань.

Лариса Самойленко, завідувач сектору молоді та спорту РДА.