У браконьєрів немає святкових днів

613

Як повідомив начальник Світловодського міського відділу поліції Андрій Гулий, в ніч на 1 травня громадські активісти спільно з працівниками екологічної інспекції та Світловодського міського відділу поліції затримали групу осіб, які займалися незаконним виловом риби. Журналісти приїхали якраз в той момент, коли підраховували збитки, нанесені державі, та вилучалися плавзасоби, засоби вилову риби
За цим фактом проводяться слідчі дії. Винні даного злочину обов’язково понесуть покарання, – зазначив Андрій Гулий.

На даний час на території Світловодського району зареєстровано 6 фактів незаконного вилову риби, які внесені до реєстру досудових розслідувань за браконьєрство, вилучено близько 2 тонн риби.
Слід зазначити, що розпорядженням голови Обласної державної адміністрації Сергія Кузьменка в області створена комісія по боротьбі з незаконним виловом риби. Розпорядженням голови Світловодської районної державної адміністрації Сергія Твердовського у Світловодському районі створено робочу групу по боротьбі з браконьєрством, до якої ввійшли представники світловодського відділу поліції, екологічної служби, інспекції рибохорони та керівники відповідних структурних підрозділів РДА.
Робоча група активно працює, бере участь у затриманні браконьєрів та вилученні плавзасобів, засобів незаконного вилову риби.

Поширити
"Вісті Світловодщини"