У день професійного свята відзначали кращих

17 вересня рятівники Світловодщини відзначили своє професійне свято. Їх щиро вітали перший заступник голови Світловодської районної державної адміністрації Наталія Гаврилюк, заступник голови районної ради Олексій Шаповал, керівник апарату РДА Олександр Кондратенко, заступники міського голови Олена Балюк та Ірина Щербина, протоієрей Свято-Покровського собору Віталій Коваленко.
Звертаючись до присутніх працівників 17 державної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС України у Кіровоградській області, Наталія Гаврилюк зазначила, що лише завдяки праці рятівників на території Світловодщини не відбувається масштабних надзвичайних ситуацій. Вона від себе і від імені голови Світловодської районної державної адміністрації Сергія Твердовського щиро привітала усіх зі святом та спільно з Олександром Кондратенком вручила грамоти різних рівнів капітану служби цивільного захисту, провідному інспектору Світловодського міськрайонного відділу Управління ДСНС України у Кіровоградській області Віктору Кузнецову, сержанту служби цивільного захисту, старшому пожежному-рятувальнику 17 державної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС України у Кіровоградській області Вадиму Марковському, прапорщику служби цивільного захисту, командиру відділення – водію 17 державної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС України у Кіровоградській області Сергію Проценку, старшому лейтенанту служби цивільного захисту, інженеру (з пожежно-рятувальних робіт) 17 державної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС України у Кіровоградській області Володимиру Григор’єву, прапорщику служби цивільного захисту, командиру відділення 17 державної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС України у Кіровоградській області Дмитру Котенку, молодшому сержанту служби цивільного захисту, пожежному-рятувальнику 17 державної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС України у Кіровоградській області Дмитру Орленку та молодшому сержанту служби цивільного захисту, диспетчеру 17 державної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС України у Кіровоградській області Марині Базавляк.
Вітаючи з Днем рятівника, Олена Балюк та Ірина Щербина грамотами відзначили старшого прапорщика служби цивільного захисту населення Володимира Паніна, сержанта служби цивільного захисту населення, пожежного-рятувальника Дмитра Авдіюка, сержанта служби цивільного захисту населення Дмитра Коробіцина.
Проникливими і теплими словами до рятівників звернувся протоієрей Свято-Покровського собору Віталій Коваленко. Він побажав працівникам 17 державної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС України у Кіровоградській області Божого благословення, миру в Україні і миру в серцях і душах кожного. Також він нагородив архієрейськими грамотами працівників 17 державної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС України у Кіровоградській області Марину Базавляк та Юлію Чорну.
Звертаючись до своїх колег, начальник світловодської МРВ У ДСНС України у Кіровоградській області, підполковник служби цивільного захисту Олександр Сіденко у своєму заключному слові зазначив, що це свято об’єднує людей мужніх професій.
– ми в цей день вшановуємо наших ветеранів, які передали свій безцінний досвід нам – молодшому поколінню. Перелік завдань рятувальників досить об’ємний, та за кожною статистичною цифрою стоять люди. З початку поточного року на території Світловодщини виникло 139 надзвичайних подій, з них 71 пожежа,один випадок виявлення боєприпасів, три випадки необережного поводження на воді, 64 надзвичайні події іншого характеру. Внаслідок надзвичайних подій загинуло шість осіб, з них три – на воді і три – внаслідок пожежі. Врятовано 5 осіб, з них 3 дитини на пожежі. Кожен робочий день рятівників – це перевірка рівня його професіоналізму та сили духу, а кожна ліквідована пожежа та аварія – це врятовані людські життя, збереження матеріальних та культурних цінностей. Та, незважаючи ні на що, ми маємо старанно виконувати поставлені перед нами завдання, – сказав Олександр Сіденко.
На завершення свого виступу він подякував органам влади за постійну підтримку, а також побажав своїм колегам міцного здоров’я, щонайбільше життєвих благ і щонайменше тривожних викликів.
Світлана Калугіна.

Поширити
Редактор газети «Вісті Світловодщини», журналіст.