У день святого Миколая хай здійсняться усі бажання!

19 грудня, за традицією, керівники району вітають дітей зі святом святого Миколая. З самого ранку голову районної державної адміністрації Сергія Твердовського та голову районної ради Романа Домбровського зустрічали у Григорівському дитячому садочку “Ромашка”.

Григорівських дітлахів цього дня прийшли привітали сільський голова Надія Невкрита, місцевий сільгосппідприємець Айкарам Тартикян та багато інших.

У Григорівці це вже стало традицією – у день святого Миколая вітати наймолодших жителів території. Малята демонстрували свої вміння танцювати, співати, гратися в різні ігри. За те, що протягом року вони були чемними, гарно себе поводили та старанно навчалися, усі отримали гарні подарунки, а також побажання зростати здоровими та щасливими.

Цього ж дня Сергій Твердовський також побував у дитячому будинку сімейного типу “Рідна оселя”, що у Микільському, аби також привітати діток, які тут проживають. Хоч вихованці “Рідної оселі” і старші за віком, вони так само чекають подарунків від святого Миколая та сподіваються на диво і здійснення своїх найзаповітніших мрій.

Казкові герої разом із святим Миколаєм та Снігуронькою вітали і маленьких пацієнтів та колектив  дитячого відділення Світловодської ЦРЛ. Разом з вітаннями вони від імені  Сергія Твердовського імені пригостили всіх солодощами і побажали діткам щонайшвидше вилікуватися і Новий рік відзначати вдома разом із родинами.

Світлана Калугіна.