У Глинську відсвяткували День села

Щедрим на тепле осіннє сонце видався День села у Глинську. 6 жовтня, традиційно, біля сільсь­кого Будинку культури зібралися жителі та гості села. Організатори серйозно підготувалися до свята – тут були і розважальні та фото зони, господині частували своїми стравами, окремо бажаючі мали змогу оглянути виставку робіт народної творчості.

У Будинку культури зібралося чимало гостей. Серед них були голова Світловодської районної державної адміністрації Сергій Твердовсь­кий, голова районної ради Роман Домбровський, депутат Кіровоградської обласної ради Володимир Кириченко, помічник народного депутата України Олеся Довгого Анна Трубаченко та багато інших.

З теплими привітаннями до односельців звернувся сільський голова Аріф Різаєв. Від сільського голови подяки Глинської сільської ради та грошові премії з нагоди свята отримали хореографічні колективи «Аметист» та «Конвалія», священник Свято-Михайлівської церкви Іван Завадський, завідувач КЗ «Глинська амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Василь Савіцький та депутат Кіровоградської обласної ради Володимир Кириченко.

Вітаючи жителів Глинська, Сергій Твердовський та Роман Домбровський побажали селу розвитку і процвітання, а його жителям – миру і злагоди, благополуччя і достатку та подарували школі комп’ютер. Почесними грамотами Світловодської районної державної адміністрації та районної ради нагородили вчителя початкових класів КЗ «Глинське НВО» Марину Дементій, медичного реєстратора КЗ «Глинська амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Світлану Герко, соціального робітника територіального центру соціального обслуговування та надання соціальних послуг Ольгу Некрасову.

До привітань долучився депутат обласної ради Володимир Кириченко, який разом зі своїми привітаннями та побажаннями передав вітання з нагоди свята від голови Кіровоградської обласної ради Олександра Чорноіваненка, а також подарував Глинському Будинку культури музичну апаратуру. Щирими словами привітав своїх земляків депутат районної ради Анатолій Мірошник. Представник агрофірми «Кам’янське» Світлана Воронова теж сказала багато теплих слів та передала найщиріші вітання від керівництва агрофірми та подарувала у місцеву школу два комп’ютери. Від народного депутата України Олеся Довгого жителі села теж отримали чудові подарунки. Про це повідомила представник народного депутата Анна Трубаченко – скоро у школі з’являться нові навчальні кабінети, а у співфінансуванні із районного та сільського бюджетів у селі встановлять спортивний майданчик.

За доброю традицією у цей день привітали і наймолодших жителів села Віктора Покору, Оксану Коваленко, Варвару Хлівну, Анну Адамову, Кіру Левченко, Поліну Водяну, Наталію Батяшову, Ангеліну Сердюченко і Яну Шрамко. Найстарші жителі Глинська – Надія Леонтіївна Шейко та Катерина Григорівна Черевашко – також отримали привітання.

Жителі Глинська щирими оплес­ками вітали своїх довгожителів, які перетнули 90-літній рубіж. Це Марія Харитонівна Арделян, Олександра Минівна Могова, Катерина Петрівна Степанова, Параска Михайлівна Тужилкіна, Марія Миронівна Кришень, Феодосія Григорівна Кіблик, Дарія Сергіївна Саченко та Тетяна Данилівна Дуда.

Для привітань на сцену запросили і пари-ювіляри. Це родини Григорія та Наталії Огнарьових, які у шлюбі прожили 55 років. 25 років разом Григорій і Надія Пілігачі, Олег і Світлана Гнененки, Григорій і Світлана Кулики.

Концерт продовжили виступи солістів та колективів Глинського Будинку культури та артисти Полтавсь­кої філармонії, яких запросила на свято агрофірма «Кам’янське».

Ніна Сокуренко.

Поширити
"Вісті Світловодщини"