У Григорівській школі успішно працює пришкільний табір відпочинку «Капітошка»

614
Григорівка

Григорівка

Коли закінчується навчальний рік, для школярів розпочинається весела і цікава пора – канікули. Літо – найяскравіша, найкольоровіша і багатозвучна пора року. Це час, коли учні мають можливість відпочити від шкільних клопотів. Головне: «…щоб сонечко світило та веселка раділа».

Провести всі сонячні дні вдома перед телевізором і комп’ютером – це залишитися без казкових емоцій, нових друзів, різноманітних розваг.

1 червня гостинно відчинив двері для 80 вихованців табір з денним перебуванням «Капітошка», який діє при Григорівській школі. Під час організаційної лінійки, яку провели на оновленому майданчику відбулася перекличка, сформувалися загони «Промінчики», «Веселка», «Дзвіночки» та мовна група «Бджілка». Після сніданку та бесід з безпеки життєдіяльності пройшло урочисте відкриття табірної зміни.
Весело і гамірно було на шкільному майданчику: діти співали пісні, танцювали та розповідали вірші.

Після такого веселого свята, учні із задоволенням відправилися на обід, а потім з новими силами грали в різноманітні ігри на свіжому повітрі.

Щодня кожен загін працює відповідно складеного плану. За ініціативи голови Світловодської РДА Сергія Твердовського Світловодська районна рада виділила кошти на екскурсії, а завдяки сприянню сільського голови Надії Невкритої та спонсорської допомоги сільгосппідприємців Вадима Дмітрієва, Володимира Грушки та Валерія Гавриленка 8 червня перший та другий загони табору відпочинку «Капітошка» відвідали Кіровоградський академічний обласний театр ляльок, де переглянули виставу «Казковий зорепад». А 19 червня вихованці третього та четвертого загонів відвідають історичні місця Черкащини – Чигирин, Суботів, Холодний Яр.

Альона Ткаченко,
начальник табору.

Поширити
"Вісті Світловодщини"