У Григорівці обрали Супербабусю-2017

9 листопада у сільському Будинку культури села Григорівка відбувся конкурс «Супер бабуся – 2017», започаткований Світловодським районним територіальним центром та відділом культури і туризму Світловодської районної державної адміністрації. На свято завітали жителі села, які щиро підтримували берегинь своїх родин у змаганні на звання кращої.

381

Конкурс відбувся також за підтримки Світловодської районної ради та Григорівської сільської ради.

Працівники Будинку культури створили у залі затишну та щиру атмосферу, де бабусі змогли показали усі свої таланти. П’ятеро конкурсанток змагалися у п’ятьох номінаціях. На початку конкурсу «Візитівка» кожна учасниця приготувала анкету про себе, свій життєвий шлях та розповідь про свою родину. На наступному етапі змагань «Талановита людина – талановита в усьому» бабусі демонстрували свої таланти та вміння гідно триматися на сцені. У конкурсі «Бабусин пиріг пахне турботою» конкурсантки демонстрували домашні страви власного приготування. У конкурсі «Ерудит» змагалися знаннями правильних відповідей у запитаннях про прислів’я та слова до пісень. В останньому етапі змагань «Українкою я ж народилася» жінки демонстрували українські костюми. Кожна з бабусь була одягнена у власноручно вишитій сорочці. Перед журі стояло важке завдання, вибрати саме ту, яка отримає звання «Супербабусі».

Голова журі – директор Світловодського районного територіального центру (надання соціальних послуг) Дарія Ільїна оголосила підсумки конкурсу. У номінації «Найкмітливіша бабуся» перемогу здобула Надія Петрівна Сердюченко. Приз у номінації «Найелегантніша пані» виграла Любов Львівна Обрєзкова. Приз у номінації «Найкраща господиня» отримала Раїса Петрівна Поліщук, у номінаціях «Пані глядацьких симпатій» та «Найталановитіша бабуся» перемогу здобула – Лідія Іванівна Романець, яка декламувала свої вірші, а жартівливою гуморескою підняла настрій усім присутнім. Вона дійсно талановита людина і любляча бабуся.

За підсумками конкурсу одноголосно в номінації «Супер бабуся – 2017» перемогу здобула Галина Володимирівна Мельник, яка має 10 онуків та 14 правнуків.

Затишну атмосферу в залі дарував гурт «Горлиця». Підтримав Григорівських бабусь, своїх односельчанок, учасник гурту «Журавка» Віктор Васильович Валяєв, який прочитав гарну гумореску. Усім присутнім щиру подяку висловила голова Григорівської сільської ради Надія Невкрита, яка приготувала кожній учасниці подарунок. Привітання голови Світловодської районної ради Романа Домбровського зворушило серця усіх присутніх у залі жінок.

Наприкінці заходу пісню для жінок виконав Віктор Сердюченко, а бабусі-учасниці конкурсу почали частувати своїми стравами гостей свята.

Григорівська громада щиро дякує учасникам та організаторам заходу, працівникам Григорівського Будинку культури, спеціалісту відділу денного перебування територіального центру села Людмилі Коршенко, а також сільській раді та керівництву району за підтримку соціального та культурного розвитку нашого села.

Юлія Даценко, завідувач ДНЗ «Ромашка».