У Кропивницькому пролунало 7 вибухів

У Кропивницькому прогриміли кілька вибухів 27 березня на газовій заправці і спалахнула пожежа. Це вибухнули ємності з газом на газовозах на автостоянці. Загалом було чутно до 7 вибухів. У мережі з’явилися відеозаписи пожежі та вибухів на автостоянці.

Жителі Кропивницього пишуть у соцмережах, що у деяких помешканнях та школі №20 вибуховою хвилею вибило вікна. Кілька мікрорайонів міста залишилися без світла.
На місце прибули 10 пожежних машин, 47 рятувальників та швидка. Пожежа охопила 200 квадратних метрів. Протягом кількох годин пожежникам вдалося загасити пожежу на автостоянці. Під час гасіння пожежі сталося 7 вибухів різної потужності. Надзвичайники зауважили, що до гасіння пожежі було залучено 85 чоловік особового складу та 19 одиниць техніки.
Вогонь знищив 18 автомобілів – чотири автоцистерни для зрідженого газу, шість вантажних і вісім легкових автомобілів. Окрім того, пошкоджено вісім легкових і два вантажних автомобілі.
Речниця місцевих надзвичайників відмовилась коментувати ситуацію 24 каналу. Речник Нацполіції Ярослав Тракало повідомив, що внаслідок інциденту постраждали 3 людей: 2 надзвичайників та водій газовоза. Їх з різними ступенями тяжкості опіків госпіталізували.
Правоохоронці з’ясовують причини вибухів та перевіряють усі версії, в тому числі – порушення правил безпеки.
Очевидець події Сергій розповів, що на газовій заправці зазвичай була одна стаціонарна ємність із газом та кілька тягачів з бочками. Поблизу заправки були вантажівки з дизельним пальним.
За матеріалами Інтернет-видань.