У Кропивницькому та області почалась реалізація програми «Доступне тепло» за фінансової підтримки ЄБРР

253

14 листопада у Кропивницькому презентували Програму «Доступне тепло», яку реалізують НАК «Нафтогаз України» та ВАТ «Кіровоградгаз», спільно з міською радою Кропивницького та за підтримки програми Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) IQ energy.

В рамках програми співробітники Кіровоградгазу вже встановили мешканцям Кропивницького перші енергоефективні газові котли та сучасні системи опалення з фінансуванням від ОТП Банку строком до 2 років. Усі учасники програми IQ energy, які виконали умови програми, отримують компенсацію в розмірі 35% від вартості обладнання, матеріалів, монтажу та проектної документації.

Для участі в програмі «Доступне тепло» споживач повинен подати заяву до «Єдиного вікна», а фахівці «Кіровоградгазу» оформлять технічну документацію, обстежать приміщення та забезпечать монтаж котлів і сучасних газових лічильників у комплексі із системою опалення. Супровід клієнтів триває до моменту отримання ними компенсації від програми IQ energy.

За словами заступника керівника програми IQ energy Володимира Шимкіна, програма надає можливість власникам житла отримати компенсацію у разі придбання та встановлення енергоефективного обладнання в кредит через банки-партнери програми IQ energy. «Наші співгромадяни стають відповідальнішими, переходять до розумного споживання ресурсів, обирають якісне обладнання та намагаються мінімізувати тепловтрати в своїх будинках і квартирах та, як результат, зменшують свої платежі за енегоресурси. Максимальний розмір компенсації за програмою IQ energy становить 3000 євро на одну особу, компенсація виплачується швидко, протягом 3-5 тижнів з моменту підтвердження заявки за результатами проведеної верифікації», – зазначив Володимир Шимкін.

ДОВІДКА:

Програма IQ energy розроблена Європейським банком реконструкції та розвитку, фінансується Фондом Східноєвропейського Партнерства Е5Р за підтримки Європейського Союзу, Швеції та Федерального міністерства фінансів Австрії. Програма IQ energy стартувала 7 квітня 2016 року, вона розрахована до вересня 2020 року. Загальний обсяг компенсацій на утеплення житла – 15 мільйонів євро. Метою програми є підвищення енергоефективності українського житлового сектора.

З детальними умовами програми можна ознайомитись на сайті IQ energy: www.iqenergy.org.ua, за посиланням teplo.info, або за телефонами «Єдиного вікна»: 0522-22-77-62, 050-48785-63.