У липні Світловодщина стане центром дитячого туризму

641
туризм

туризм

туризм

туризм

Сьогодні ще триває підготовка  до проведення на території Кіровоградської області   46-го Чемпіонату України серед юнаків з пішохідного туризму та 5-го Чемпіонату України серед юнаків з велосипедного туризму.

Вже 08 – 14 липня 2017 року на Світловодщину завітають 350 юних туристів з  усіх регіонів України.

Змагання проводить Український державний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді та Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді, за підтримки голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Кузьменка Сергія Анатолійовича та голови Світловодської районної державної адміністрації Твердовського Сергія Сергійовича, за сприяння Міністерства освіти і науки України та управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації.

Змагання проводяться з метою популяризації та розвитку туристсько-спортивного напрямку позашкільної роботи у навчальних закладах Кіровоградської області та України, як дієвого засобу виховання учнівської молоді, пропагування різноманітних форм і засобів здорового способу життя.

Основними завданнями Змагань є підвищення рівня туристсько-спортивної майстерності юних туристів України та Кіровоградщини.

До участі в Чемпіонаті допускаються по одній команді від областей та міста Києва. Це юні  туристи 2000 – 2002 років народження.

Змагання Чемпіонату України серед юнаків з пішохідного туризму проходитимуть на дистанціях 4-го класу. До програми Чемпіонату включені видовищні змагання на дистанціях: «Смуга перешкод» (командні змагання); «Смуга перешкод» (змагання зв’язок); «Крос-похід» (командні змагання). До програми Чемпіонату України серед юнаків з велосипедного туризму включені змагання на дистанціях: «Комплексна дистанція» (дистанції «Фігурне водіння велосипеду», «Тріал», «Велокрос», особисто-командні змагання);  «Велоралі» (командні змагання). Організатори запрошують мешканців м. Світловодська та Світловодського району переглянути Змагання юних туристів.

Учасники змагань будуть розміщенні у наметовому містечку на території Світловодської загальноосвітньої санаторної школи – інтернату І-ІІ ступенів №2 (м. Світловодськ, вул. Богуна, 24). Змагання проходитимуть на території парку ім. Т.Г.Шевченка та на велосипедних трасах прокладених території Світловодського району.

Маємо надію, що успішне проведенню в області 46-го Чемпіонату України серед юнаків з пішохідного туризму та 5-го Чемпіонату України серед юнаків з велосипедного туризму, закладе підґрунтя подальшого розвитку учнівського спортивного туризму, зокрема, велотуризму у навчальних закладах області, збільшення кількості туристських гуртків у позашкільних навчальних закладах, залученню молоді до занять фізичною культурою і спортом.

Організатори будуть вдячні шанувальникам дитячого спортивного туризму, які підтримають проведення Змагань.

Поширити
"Вісті Світловодщини"