У Микільському відкрили відремонтовану медамбулаторію (доповнена)

1303

8 травня, у День пам’яті та примирення, у Микільському відкрили відремонтовану медамбулаторію загальної практики сімейної медицини. В церемонії відкриття взяв участь народний депутат України Олесь Довгий, який саме цього дня перебував на Світловодщині.
Ремонт Микільської медамбулаторії розпочався у вересні минулого року. Оперативно була виготовлена уся необхідна документація, розпочалася робота.
За сприяння народного депутат України Олеся Довгого на ці цілі з державного бюд­жету, за умови співфінансування, було виділено 500 тис. грн., аби можна було зробити гарний ремонт за всіма сучасними вимогами. З місцевого бюджету на ремонт та закупівлю медобладнання було вирішено додатково виділити 141 тис. 133 грн.
Але треба було не лише відремонтувати приміщення і закупити нові меблі та медобладнання. Необхідно було ще й облагородити територію, де знаходиться цей медичний заклад. Тож у 2018 році на благоустрій території з районного бюджету виділили 180 тис. грн., з місцевого – 20 тис. грн. Аби приміщення Микільської медамбулаторії загальної практики сімейної медицина отримало, так би мовити, нове життя, загалом витратили понад 840 тис. грн.
І ось настала мить, коли все зроблено: перекритий дах, утеплені стіни, вікна замінені на металопластикові, встановлений новий паркан, накриття для медичного автомобіля.
Не менш об’ємними були ремонтні роботи і в середині приміщення: придбано нове медичне обладнання, закуплена сучасна стоматологічна установка.
Звертаючись до присутніх на церемонії відкриття медичного закладу, Олесь Станіславович зазначив, що сьогодні, коли Україна проходить тяжкий етап свого становлення як вільна держава, дуже важливо об’єднатися навколо благородної мети – докласти всі зусилля, аби покращити життя наших людей, особливо тих, хто проживає у сільській місцевості.
Головний лікар Микільської медамбулаторії Юрій Мірошников щиро подякував депутату, а також керівництву Світловодського району, сільському голові та районним і місцевим депутатам за підтримку і допомогу.
Світлана Калугіна.


Поширити
"Вісті Світловодщини"