У Павлівці відкрили спортивний майданчик

26 квітня у Павлівці відбулося урочисте відкриття спортивного майданчика, пристосованого для гри у футбол. На святі відкриття були присутні голова районної державної адміністрації Сергій Твердовський, заступник голови РДА Володимир Похілов, заступник керівника апарату РДА Валерія Нівакшонова, Павлівський сільський голова Микола Панасенко та інші.
Ініціатором облаштування цього майданчика виступив директор Павлівського НВО Микола Середенко. Дякуючи Миколі Володимировичу за ініціативу, ведуча свята, заступник директора з навчально-виховної роботи Тетяна Горєва, запросила його до слова.
Микола Середенко подякував всім, хто докладав зусиль, аби облаштувати спортивний майданчик. А це голова районної державної адміністрації Сергій Твердовський, сільський голова Микола Панасенко, керівник ФГ «Велетень плюс» Юрій Булаєнко, начальник газокомпресорної станції «Задніпровська» Григорій Олійник, депутат районної ради Сергій Черкавський, заступник начальника УКРІ Олександр Панченко, випускники Павлівської школи, приватні підприємці Роман Макеєв та Валерій Гальченко, вчителі та робітники місцевої школи Борис Денисенко, Роман Даценко, Володимир Нищавенко та Анатолій Сіваков.
Директор Павлівського НВО вручив їм подяки, а дітвора дякувала за такий подарунок гучними оплесками.
– Шановні учні та вчителі Павлівського НВК, усі присутні, хто прийшов, аби розділити радість свята – відкриття облаштованого спортивного майданчика, де учні, сільська молодь будуть грати у футбол, займатися фізичною культурою та спортом. Я вітаю вас ще й з тим, що на чолі педагогічного колективу з’явився дбайливий керівник, господар, і школа почала розквітати. Директор Павлівського НВО спільно з Павлівським сільським головою багато зробили для того, аби в школі покращилися умови навчання та виховання, а попереду в них ще безліч корисних і приємних справ. Нещодавно у Григорівці ми відкрили спортивний майданчик зі штучним покриттям. На черзі будівництво такого ж майданчика і в Павлівці. Для цього потрібно сільській раді виділити під будівництво земельну ділянку і підготувати необхідний пакет документів. Я переконаний, найближчим часом всі формальності будуть дотримані, і молодь Павлівки також отримає новий, сучасний майданчик зі штучним покриттям. А сьогодні ми присутні на святі відкриття стадіону, який з’явився завдяки всім нам. Як бачимо, ми теж можемо багато, коли захочемо, навіть без великих коштів. Я вітаю вас! Слава Україні, – сказав Сергій Твердовський.
Керівник району також вручив учням спортивний інвентар.
Футбольні м’ячі вручив школі і сільський голова Микола Панасенко. Він запевнив, що завжди всіляко допомагатиме навчальному закладу втілювати в життя їх цікаві ініціативи, бо разом легше йти до мети.

Світлана Калугіна.

Конкурс журналістських матеріалів “Дій активно!
Живи позитивно!”,
ініційований Благодійним фондом Олександра Шевченка
та Українським журналістським фондом.