У ПАВЛІВЦІ ВІДНОВЛЕНО ПОВНОЦІННИЙ РУХ РЕЙСОВОГО АВТОБУСУ

Цього року зима не пошкодувала для нас ані морозних днів, ані снігу. Великі замети та ожеледь на дорогах тримають в напрузі владу, відділ поліції, рятувальні та інші служби. І розслаблятися ще ой як рано.
Незважаючи на труднощі, завдяки злагодженій роботі керівництва району та сільських рад, керівників сільськогосподарських підприємств у Світловодському районі вдалося втримати ситуацію під контролем: дороги розчищені, аварії, які траплялися, у тому числі і на лініях електропередач, усували у короткі терміни, тож населення не відчуло великих незручностей через непогоду.
Але траплялися ситуації, які змусили громадян звертатися по допомогу до районної державної адміністрації. Зокрема, жителі Павлівської громади звернулися до голови районної державної адміністрації Сергія Твердовського з тим, щоб налагодити графік пасажирських перевезень маршрутом «Світловодськ-Павлівка».
За дорученням керівника району з цього приводу відбулося засідання відповідної комісії при райдержадміністрації, одним із пунктів рішення якої було створити робочу групу, щоб перевірити рух автобусу за вище вказаним маршрутом (перевізник – Віктор Макаров).
22 січня відбулося чергове засідання комісії, де обговорили результати діяльності робочої групи. На засіданні був присутній Павлівський сільський голова Микола Панасенко та перевізник Віктор Макаров. Зокрема, Микола Панасенко зазначив, що наразі він не має претензій з приводу якості надання послуг з пасажирських перевезень.
Чому ж були порушення графіку руху пасажирського маршруту, нам розповів керівник ПП «Макаров» Віктор Макаров.
– Коли випав перший великий сніг, на території міста деякий час залишалася нерозчищеною дорога в напрямку до Павлівки. Через це автобус просто не міг проїхати. Пізніше дорогу розчистили і пасажирські перевезення відновилися, але з порушенням маршруту – автобус не доїжджав до кінцевої зупинки через нерозчищену дорогу вже на території Павліської сільської ради. Точніше сказати, автобус доїхати міг, а ось розвернутися можливості не було. Зараз вже дорогу розчищено повністю, тож відхилень від маршруту немає, – запевнив Віктор Макаров.

Світлана Калугіна.

Поширити
"Вісті Світловодщини"