У ПАВЛІВЦІ З’ЯВИВСЯ СПОРТИВНИЙ МАЙДАНЧИК

12 липня на території Павлівської школи відбулося відкриття дитячого спортивного майданчика, де встановили не лише традиційне спортивне знаряддя, а й силові тренажери. В його відкритті взяли участь голова районної державної адміністрації Сергій ТВЕРДОВСЬКИЙ, заступник голови РДА Володимир ПОХІЛОВ, помічник народного депутата України Олеся ДОВГОГО Анна ТРУБАЧЕНКО, Павлівський сільський голова Микола ПАНАСЕНКО, учні, вчителі місцевої школи та жителі села.

Звертаючись до присутніх, Сергій Твердовський та Анна Трубаченко щиро привітали громаду з тим, що у їхньому селі з’явився такий прекрасний сучасний спортивний майданчик. Все це стало можливим завдяки депутату Верховної Ради України Олесю Станіславовичу Довгому за активної підтримки районної влади та сільського голови Миколи Васильовича Панасенка.

– Радісно те, що цей спортивний майданчик буде сприяти фізичному розвитку і підростаючого покоління, і дорослого населення села. Я переконаний, ми на цьому не зупинимося, і надалі будемо розбудовувати спортивну інфраструктуру Павлівки. Нині виготовляється проектно-кошторисна документація на будівництво на території Павлівської школи стадіону зі штучним покриттям. Я покладаю великі надії, що усі ми зберемося на відкриття стадіону у першій половині наступного року, – сказав Сергій Твердовський.

Зі словами вдячності за підтримку та допомогу до народного депутата, до керівництва районної державної адміністрації звернувся сільський голова Микола Панасенко. Він висловив сподівання, що така тісна співпраця усіх гілок влади у нашому районі, як є нині, триватиме і надалі і спільно ще вдасться реалізувати безліч проектів, які покращуватимуть життя сільських жителів.

Після вітальних слів було перерізано стрічку як символ відкриття майданчика, а старшокласники, жителі села відразу приступили до тестування спортивного знаряддя.

Аби розважити присутніх на святі, перед ними із концертною програмою виступили учасники танцювального колективу «Едвенс», керівник Максим Підгорний.

Світлана КАЛУГІНА

Поширити
"Вісті Світловодщини"