У перші дні нового 2020 року на пожежах в Україні загинуло 29 громадян!

Ввечері 2 січня в одному із помешкань жителя с. Павлівки сталася пожежа – у житловому будинку загорілось ліжко та майно. Пожежа була вчасно локалізована та ліквідована бійцями 17-ї ДПРЧ м. Світловодськ. Постраждалих немає.
Та не всім так поталанило. Жахливою звісткою розпочинається нове десятиліття в Україні: вже 29 громадян загинули на пожежах упродовж 1 та 2 січня 2020 року. Ще одинадцять українців отримали травми різного ступеню тяжкості. При тому, що й кількість пожеж у житловому секторі цього дня зросла – 232 випадки зафіксували вогнеборці ДСНС.


Так, через порушення правил експлуатації пічного опалення, у Малиновському районі Одеси на пожежі у двоповерховому житловому будинку загинула людина.
На Чернігівщині, внаслідок недоліку конструкції, порушення правил монтажу нагрівальних печей та димарів, у приватному одноповерховому житловому будинку виникла пожежа, яка також забрала життя людини.
Порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення стало причиною трагедії і у м. Гребінка Полтавської області.
Ще п‘ятеро громадян загинули внаслідок необережності під час паління у Чернівецькій, Київській, Кіровоградській, Одеській та Хмельницькій областях.
Ввечері 2 січня у Запорізькій області в лікарні померли двоє дітей 2015 та 2018 років народження, які отримали отруєння продуктами горіння на пожежі у квартирі чотириповерхового будинку в м. Токмак. Також до реанімаційного відділення у важкому стані госпіталізовано матір дітей.
Цього ж дня у Тернополі, на місці пожежі у квартирі житлового будинку вогнеборці під час гасіння виявили тіло чоловіка 1946 року народження.
А на Донеччині, в результаті пожежі, що сталася в багатоквартирному будинку у м. Маріуполь, загинув чоловік 1973 року народження.

Поширити
"Вісті Світловодщини"