У планах – ремонт мосту на Ревівській дамбі

На звернення жителів Подорожнього у газеті «Вісті Світловодщини» №7 від 13 лютого 2020 року була надрукована стаття «Хто за ось це несе відповідальність?», де йшлося про незадовільний стан бетонної огорожі на мосту Ревівської дамби.

На підставі цього 25 лютого перший заступник голови Світловодської районної державної адміністрації Наталія Гаврилюк в черговий раз звернулася із відповідним листом до Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області щодо проведення ремонтних робіт по автомобільній дорозі Р-10 /Р-09/ – Черкаси-Чигирин-Кременчук. 3-го березня на вказаний лист була надана відповідь за підписом в.о. начальника Служби Олексія Царенка.
Так, Служба автомобільних доріг у Кіровоградській області повідомила, що спільно з підрядною організацією вже розпочато роботи з ліквідації аварійних вибоїн на дорожньому покритті.
За орієнтовними підрахунками, для приведення ділянки автомобільної дороги з мостом до задовільного стану (проведення аварійних робіт) необхідно забезпечити фінансування об’єкту по капітальному ремонту в обсязі не менше 38000 грн.
З метою забезпечення безпеки та комфортності руху, при настанні сприятливих погодних умов. Службою будуть проведені ремонтно-відновлювальні роботи в межах наявного фінансування за рахунок експлуатаційного ремонту.
Сприятливі погодні умови ось-ось настануть, тож є сподівання, що незабаром аварійна ділянка дороги зі Світловодська в сторону Подорожнього стане безпечною і для водіїв, і для пасажирів та пішоходів.
Світлана Калугіна.