У Світловодському районі пройшов День довкілля

496

21 квітня громада Світловодського району впорядковувала свої населені пункти в рамках проведення Дня довкілля.
До загального прибирання сіл долучилися працівники служб, підприємств, організацій різних форм власності, які здійснюють свою діяльність на території Світловодщини. Приклад своїм односельцям показували педагогічні та учнівські колективи, працівники медичної та культосвітньої галузей.
На найвідповідальніших ділянках, а це прибирання біля пам’ятника 25-тиріччю форсування Дніпра і визволення району та впорядкування узбіч дороги зі Світловодська в сторону Григорівки, Глинська і Знам’янки (Рибницька) трудилися працівники відділів та управлінь районної державної адміністрації на чолі із головою Світловодської РДА Сергієм Твердовським, заступником голови РДА Володимиром Похіловим і заступником голови районної ради Олексієм Шаповалом.
Цього дня білили дерева, розчищали дороги біля бордюрів, облаштовували клумби, висаджували квіти, впорядковували місцеві парки та території біля сільських пам’ятників. Зібрано багато сміття, клумби зарясніли різнокольоровими квітами – села ніби причепурилися в очікуванні одного із найважливіших для нашої держави свят – Дня Перемоги у Другій світовій війні.

Світлана Калугіна.

Поширити
Редактор газети «Вісті Світловодщини», журналіст.