У Світловодському відділі поліції – нове призначення

12 червня у сесійній залі адмінбудинку відбулася робоча нарада, на якій обговорювали стан діяльності правоохоронних органів області в цілому і на території Світловодщини зокрема.

Провів нараду начальник головного управління Національної поліції у Кіровоградській області Роман Козьяков. У заході також взяли участь перший заступник голови Світловодської райдержадміністрації Наталія Гаврилюк, перший заступник міського голови Олена Балюк, начальник Світловодського відділу поліції Андрій Гулий, особовий склад Світловодського відділу поліції, депутати районної та міської рад, громадські активісти та інші.
– Сьогоднішня зустріч має на меті покращити співпрацю правоохоронних органів і громадськості вашої території. А це питання особливо актуальним є зараз, у світлі активного реформотворення в нашій державі, – розпочав свій виступ Роман Козьяков.
– Проаналізувавши діяльність відділів Поліції нашої області, я сподіваюся на взаємозв’язок між представниками громади Світловодщини та місцевим відділом поліції, хочу сьогодні почути ваші запитання та пропозиції щодо покращення роботи правоохоронних органів, побажання чи претензії, – звернувся він до присутніх.
Роман Козьяков, зокрема, наголосив, що 10 червня був підписаний наказ про покладання тимчасового виконання обов’язків за вакантної посадою заступника начальника Світловодського відділу поліції Головного управління національної поліції у Кіровоградській області на старшого лейтенанта поліції Дарію Негоду.
Дарія Негода народилася у 1992 році на Полтавщині. Має вищу освіту – закінчила Полтавський інститут економіки і права; пройшла службу у Збройних Силах України. Має Дарія Василівна і медичну освіту, працювала медичною сестрою у медичних закладах Полтавщини. Із 2016 року працює в органах поліції. До призначення на посаду тимчасово виконуючого обов’язків заступника начальника Світловодського відділу поліції Дарія Негода працювала начальником сектору реагування патрульної поліції №3 Світловодського відділу поліції ГУНП у Кіровоградській області.
Під час наради детально обговорювали питання роботи дільничних офіцерів поліції, слідчих, працівників ювенальної превенції та інших підрозділів. Йшлося про напрямки співпраці поліції з органами місцевої влади і самоврядування щодо підтримання правопорядку на території та профілактики правопорушень.
Окремо звернули увагу на питання попередження та припинення порушень, пов’язаних із водною сферою.
Присутні активісти, депутати різних рівнів, сільські голови мали можливість особисто звернутися до керівника обласного главку поліції з пропозиціями та зауваженнями щодо роботи поліцейських Світловодського відділу.
Роман Козьяков подякував учасникам заходу за небайдужість до питань порядку і безпеки, бажання продовжувати та поглиблювати співпрацю. Зокрема, подяку за роботу Світловодському відділу поліції висловила громадська активістка, президент благодійного фонду «Милосердя» Наталія Бут. Керівник служби у справах дітей Світловодського міськвиконкому Олена Потаніна щиро подякувала за роботу старшому інспектору ювенальної превенції Яні Пашагор’євій за чуйність і відповідальне ставлення до своїх службових обов’язків.
Світлана Калугіна.