У Світловодську будуватимуть дороги

339
Світловодськ

Пленарне засідання сесії обласної ради, що відбулося минулого тижня, було дуже продуктивним – депутати ухвалили понад 70 рішень, зокрема ті питання, які були внесені облдерж­адміністрацією. Серед них питання економічного характеру, фінансові, кадрові, програмні тощо.

Зокрема, депутати перепризначили керівників обласних закладів охорони здоров’я. Керівництво області покладає надії на впровадження подальших галузевих реформ, а жителі області зможуть отримувати якісні медичні послуги.

Рішення сесії також дають можливість продовжувати роботу з військовим частинами, будувати автошляхи. До речі, саме на капітальний ремонт доріг вперше з обласного бюджету виділено значні кошти.

Зокрема, 10 мільйонів гривень виділили на ділянку дороги міста Світловодська, що по вулиці Єгорова (об’їзної у Полтавському напрямку). Головним розпорядником коштів визначено управління капітального будівництва облдержадміністрації. Тож найближчим часом слід провести процедуру державних закупівель, визначити підрядну організацію, яка у подальшому реалізовуватиме цей проект.

Є необхідність ремонту ще однієї ділянки дороги, що сполучає місто Світловодськ та селище Власівка. Ця дорога перебуває на балансі міста, а необхідного фінансового ресурсу для її ремонту в місцевому бюджеті немає. Поки що мова йде про поточний ремонт відрізка цієї дороги протяжністю 6 кілометрів, який пролягає через дамбу.

Фінансова потреба для здійснення необхідних робіт – близько 1 мільйона гривень. Питання про виділення цих коштів з обласного бюджету заплановано розглянути на наступному засіданні депутатського корпусу.

За інформацією офіційного сайту ОДА.