У Світловодську працювала робоча група департаменту освіти і науки ОДА

19 січня у Світловодську працювала робоча група у складі начальника департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації Володимира Таборанського, головного бухгалтера вказаного департаменту Тетяни Ляшенко та начальника відділу вищої професійно-технічної освіти департаменту освіти і науки ОДА Сергія Дузя. Метою їхнього візиту було взяти участь у зборах трудового колективу професійно-технічного училища №5, оскільки в цьому навчальному закладі відбувався конкурс на посаду директора, яка нині є вакантною.  Та користуючись нагодою, фахівці відвідали також і загальноосвітні заклади обласного підпорядкування – школи-інтернати №1 і №2. Тут обласне керівництво перевірило умови, в яких живуть та навчаються вихованці. Володимир Таборанський, зокрема, зазначив:

– Важливо у своїй роботі опиратися не лише на письмові звіти, а й особисто переконатися, які умови для навчання і проживання створені для наших діток у навчальних закладах інтернатного типу.  Сьогодні у нас з’явилася така нагода у м. Світловодську, тож ми нею охоче скористалися.

Володимир Таборанський також обговорив із заступником голови районної державної адміністрації Володимиром Похіловим стан комп’ютерного забезпечення сільських шкіл на кінець 2016 року та плани щодо цього на 2017 рік.

Світлана Калугіна.