У Світловодську пройшли заняття з підготовки до дій у надзвичайній ситуації

223

На виконання розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 10 січня 2018 року за №10-Р на Світловодщині розпочалася підготовка до проведення штабного тренування з органами управління та силами цивільного захисту ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Кіровоградської області (із залученням органів з евакуації) щодо ліквідації надзвичайної ситуації у разі виникнення надзвичайної ситуації чи аварії на автомобільному транспорті з виливом (викидом) хімічно небезпечних речовин.

23 березня у приміщенні Світловодських курсів 3 категорії пройшли заняття, які провели працівники Світловодських курсів навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області. У заняттях взяла участь начальник сектору з надзвичайних ситуацій Світловодської РДА Лариса Самойленко.
Слухачів ознайомили з нормативно-правовою базою, з методикою проведення тренування, із завданнями та функціями органів управління, евакуаційної комісії, спеціалізованих служб територіальної ланки ЄДС ЦЗ. Учасникам надали рекомендації щодо підготовки документів, необхідних для проведення тренування.

Михайло Фомін,
завідувач Світловодських курсів 3 категорії.

 

Поширити
"Вісті Світловодщини"