У Світловодську скасували надзвичайний стан

Про це 27 грудня повідомив голова Кіровоградської ОДА Андрій Балонь на підставі рішення, прийнятого членами обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій одноголосно.

Причин для продовження надзвичайного стану у Світловодську немає у зв’язку зі стабілізацією ситуації. Заклади соціальної сфери та житловий фонд міста забезпечені теплопостачанням. Від котелень відключені лише два будинки через отримання тамтешніми меканцями дозволів на індивідуальне опалення. Тож триває їх перехід від центральної теплової мережі до автономної.
Також у Світловодську наразі відсутні пориви на магістральних і локальних тепломережах. Тривають земельні роботи з метою відновлення благоустрою в місті та усунення розривів, що залишились після ліквідації поривів.
Питання проходження опалювального сезону в Світловодську залишається на контролі обласної влади.
Нагадаю: надзвичайний стан техногенного характеру місцевого рівня у Світловодську був оголошений у зв’язку з несвоєчасним початком опалювального сезону. Упродовж його дії 13 ремонтних бригад працювали над ліквідацією аварійних ділянок тепломережі.

Поширити
"Вісті Світловодщини"