У Світловодську триває будівництво об’їзної дороги

31 серпня у рамках робочої поїздки до Світловодська голова обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко та голова Світловодської районної державної адміністрації Сергій Твердовський проінспектували хід капітального ремонту вулиці Єгорова, що, фактично, є об’їзною дорогою навколо міста.

Голова облдержадміністрації відзначив, що чільне місце у розвитку транспортної інфраструктури є, зокрема, будівництво або капітальний ремонт об’їзних доріг навколо міст обласного значення.

– Нещодавно було введено в експлуатацію нову дорогу навколо Знам’янки, зроблена певна робота і в Олександрії. Надзвичайно важливим є Світловодськ, через об’їзну якого проходить велика кількість транспорту. Не маючи фінансового ресурсу, місто фактично самоусунулося від цієї проблеми. Мною було прийнято рішення і обласна влада взяла в роботу цю ділянку міської дороги. Кошти на капітальний ремонт були виділені із Державного фонду регіонального розвитку, обласного бюджету, обласного територіального дорожнього фонду. Лише у цьому році за рахунок цих джерел ми змогли акумулювати 17 млн. грн. на цей проект. Значні фінанси було виділено і в 2017 році, – зауважив Сергій Кузьменко.

Капітальний ремонт розпочався ще минулого року. Загальна вартість будівельних робіт складає 40,9 млн. грн. Генеральним підрядником є ТОВ «Укрмодуль». Дорога будується за новою технологією із надміцних бетонних плит.

Під час виробничої наради на будівельному майданчику керівництво підрядної організації та підприємства, що виготовляє плити, запевнило голову облдержадміністрації, що до кінця вересня дорожнє полотно буде змонтовано, а до середини жовтня буде нанесена розмітка, встановлені дорожні знаки, облаштоване уз­біч­чя та змонтована металева ого­рожа у місцях поворотів. Виробники та підрядна організація запевнили, що плити витримують навантаження до 80 тонн на 1 м2, тож така дорога експлуатуватиметься не менше 50 років.

За інформацією сайту Кіровоградської ОДА.

Поширити
"Вісті Світловодщини"