У Світловодську відпрацювали дії на випадок руйнування греблі Кременчуцької ГЕС

15 червня на Світловодщині під керівництвом голови обласної державної адміністрації Сергія КУЗЬМЕНКА відбулися командно-штабні навчання, під час яких відпрацьовувалися дії органів управління та сил Світловодської міської та Світловодської районної ланок територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту області на випадок виникнення надзвичайної ситуації на гідроспоруді Кременчуцької ГЕС.

За легендою, оперативна обстановка на навчаннях зумовлена руйнуванням греблі Кременчуцької ГЕС та проривом води Кременчуцького водосховища, внаслідок чого утворюється зона катастрофічного затоплення площею 116 км2, в яку потрапляє м. Світловодськ та 9 населених пунктів, розташованих на території Світловодського і Онуфріївського районів із населенням близько 20 тисяч осіб.

Учасники навчань прове ли практичні тренування з розгортання збірного та прий мального пунктів евакуації населення, організації транспортного за безпечення на випадок евакуації, відпрацювали порядки організації роботи міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій та комісії з питань евакуації.

У Микільському продемонстрували процес евакуації, а також медичний заклад, де, за потреби, може бути надана медична допомога; обладнану кімнату матері та дитини.

Перший заступник голови РДА Наталія Гаврилюк докладно розповіла, як саме здійснюватиметься евакуація населення та розміщення людей у спеціально обладнаному для цього приміщенні. За словами начальника управління з питань цивільного захисту Володимира Сліпченка, подібні командно-штабні навчання будуть проводитися і у інших районах Кіровоградської області відповідно до Плану основних заходів цивільного захисту області.

За інформацією прес-служби
Кіровоградської ОДА