У світловодських атлетів 9 золотих медалей, 1 срібна та 1 бронзова

457

ліфтери

21-22 жовтня у Кривому Розі пройшов Кубок AWPC/WPC України з пауерліфтингу. Це завершальний етап у циклі річних змагань. Спортсмени підтверджують свої звання, покращують результати, які вони продемонстрували протягом року.

Кілька сотень спортсменів з Київської, Донецької, Харківської, Одеської, Кіровоградської, Дніпропетровської та інших областей зібралися у БК «Металург», аби випробувати свою силу та витримку.

Змагання проходили у чотирьох дисциплінах: пауерліфтинг (триборство, до якого входять присяд зі штангою, жим лежачи та станова тяга), жим лежачи, станова тяга та багатоповторний жим.

Світловодщину представляли спортсмени спортивного клубу «Альфа Лідер» на чолі із тренером Станіславом Смоляником.

Наші атлети виступали у трьох дисциплінах: триборстві, жимі лежачи і становій тязі. У своїх вагових та вікових категоріях вони продемонстрували високі результати. Підтвердженням цьому є 11 медалей, завойованих у чесній боротьбі. І боротьба ця розпочалася набагато раніше від самих змагань. Щотижнева напружена робота над собою заради покращення результатів вимагає неабиякої витримки та дисципліни. Це заслуга і самих спортсменів, і тренера, який працює з атлетами – готує для кожного окрему програму тренувань, максимально ефективну та різнопланову.

Серед дівчат у жимі лежачи в категорії до 52 кг І місце завоювала Дар’я Кузнецова. ІІІ місце та звання «Кандидат у майстри спорту» завоювала Людмила Балаханова. У триборстві у своїх вікових та вагових категоріях кращими були Марія Самко та Світлана Калугіна. Золото у становій тязі вибороли Дана Корогід та Світлана Калугіна, срібло – Людмила Балаханова.

Серед підлітків І місця у жимі лежачи завоювали Данило Горобець і Артем Садовніков. ІІ місце у цій віковій категорії завоював Дан Пономаренко. У дисципліні «жим лежачи» Олексій Піценко виконав норматив майстра спорту, а Станіслав Смоляник у ваговій категорії «чоловіки до 100 кг» здолав штангу вагою 190 кг, чим вкотре підтвердив звання майст­ра спорту міжнародного класу та посів ІІІ місце.

Спортсмени висловлюють слова щирої вдячності спонсорам, які надали необхідну фінансову допомогу для участі атлетів спортивного клубу «Альфа Лідер» у Кубку AWPC/WPC України з пауерліфтингу. Це депутат Світловодської районної ради, сільгосппідприємець Володимир Грушка, директор Кременчуцької ГЕС Сергій Яременко, директор Заводу залізобетонних виробів Михайло Литвиненко, директор ТОВ «Світловодський завод адсорбентів» Сергій Близнюк, директор магазину «Ласунчик» Сергій Рєзнік та депутату Світловодської районної ради, керівнику СУБП «НАК» Олег Медяник.

Поширити
Відповідальний секретар редакції газети «Вісті Світловодщини», журналіст.