У тісній співпраці із народним депутатом

Перебування 19 квітня голови районної державної адміністрації Сергія Твердовського в Іванівці було зумовлене відвідуванням місцевих бібліотеки та ФПу, де нещодавно встановили оргтехніку, закуплену за сприяння народного депутата України Олеся Довгого.

У бібліотеці гостей зустріли сільський бібліотекар Тетяна Рубаненко, сільський голова Андрій Рубаненко та керівник ТОВ «Мас-Агро» Іван Середа.

У бібліотеці якраз були учні молодших класів, які залюбки розфарбовували роздруковані за допомогою нової оргтехніки та завдяки наявності Інтернету розмальовки, працювали за комп’ютером.

Тетяна Рубаненко щиро подякувала народному депутату за сприяння у виділенні коштів із державного бюджету на закупівлю такої необхідної у наш час оргтехніки.

Сільський голова Андрій Рубаненко зазначив, що цього року ТОВ «Мас-Агро», на балансі якого і знаходиться дане приміщення, запланувало провести ремонт у сільській бібліотеці, тож умови роботи тут мають значно покращитися.

Слід додати, що місцева бібліотека є своєрідним культурним центром в Іванівці. Тут підключений Інтернет, тож відтепер і учні, і вчителі, та й прості жителі села матимуть змогу користуватися Інтернет-послугами, знаходити необхідну для себе інформацію.

– Не кожен житель сільської місцевості має таку оргтехніку. Але в час глобальної інформатизації усі мають отримати навички роботи за комп’ютером, мають вільно орієнтуватися у Інтернет-просторі. Тому ця оргтехніка стане в нагоді для наших учнів, – сказала бібліотекарка.

Наступним об’єктом для відвідування став Іванівський ФП, куди, за сприяння Олеся Довгого, закуплено нові меблі та оргтехніку.

Працівники цього медичного закладу повідомили, що наразі Іванівський ФП забезпечений усім необхідним, аби надавати місцевому населенню якісні медичні послуги, які передбачені медичним закладом першої ланки.  Принагідно голова районної державної адміністрації відвідав Іва­нівську школу, де планується будівництво дитячого садка на 15 місць.

Сергій Твердовський разом із сільським головою Андрієм Рубаненком  та директором школи Оксаною Покотило оглянув ту частину приміщення школи, де має бути розміщений дошкільний навчальний заклад: Оксана Станіславівна показала, де планують розмістити приміщення спальні, ігрової кімнати тощо.

– У нас залишилося дві сільські ради, де немає дитячого садка, – зазначив Сергій Твердовський. – Це Іванівська та Микільська.

У Микільській сільській раді вже є певні напрацювання і, я переконаний, в цьому році там з’явиться дошкільний заклад. І ось, як ми вже переконалися, в Іванівці теж ця справа зрушилася з місця. За інформацією сільського голови, на даний час вже виготовляється проектно-кошторисна документація на будівництво дитячого садка. Як тільки будуть оформлені необхідні документи, розпочнемо роботу. Таким чином до 2019 року включно в усіх сільських громадах Світловодського району  працюватимуть заклади дошкільної освіти.

Завершуючи свою робочу поїздку, Сергій Твердовський побував і в Микільському, де тривають ремонтні роботи з благоустрою місцевої медамбулаторії.

Світлана Калугіна.

Поширити
"Вісті Світловодщини"