У цьому році у Великій Скельовій з’явиться дитячий садок

837

У Великій Скельовій, на базі місцевого навчального закладу, досить швидкими темпами будують дитячий садок. Це зумовлено тим, що с. Велика Скельова – єдине в районі, де щороку спостерігається приріст населення, у тому числі і за рахунок того, що народжуваність перевищує смертність. На сьогодні у селі є майже півсотні дітей дошкільного віку.

Звичайно, дитячий садок не зможе прийняти всіх, та й не у всіх батьків є потреба віддавати своїх діток до дошкільного закладу – це важливо для тих, то готується до навчання у школі.

За словами сільського голови Сергія Могильного, дитячий садок розрахований максимум на 16 осіб.

Нещодавно на будівництві побував голова районної державної адміністрації Сергій Твердовський, представник народного депутата Олеся Довгого Алла Іщенко, начальник відділу регіонального розвитку, містобудування та житлово-комунального господарства РДА Юрій Роздоба. Зустрів гостей сільський голова Сергій Могильний. Він показав, яким має бути дошкільний заклад, вніс свої пропозиції щодо перекриття покрівлі тощо.

Будівельники працюють на об’єкті фактично без вихідних, бо перед ними стоїть нелегке завдання – щонайшвидше здати об’єкт в експлуатацію.

Сергій Твердовський, звертаючись до сільського голови, наголосив, що будівницт­во приміщення дитячого садка має відбуватися під його щоденним контролем.

– Усе має бути виконано, в першу чергу, якісно, бо тут будуть перебувати діти. І меблі, і внутрішнє оздоблення повинні бути виготовлені з гіпоалергенних матеріалів, а у приміщенні має бути тепло і комфортно, – сказав Сергій Сергійович.

І малеча, і батьки з нетерпінням чекають, коли зможуть переступити поріг новоствореного дитячого садка.

Світлана Калугіна.