У Захарівці будується дитячий садок

Нещодавно голова районної державної адміністрації Сергій Твердовський побував у Захарівському НВК, аби перевірити хід будівельних робіт, які там тривають – будують дитячий садок.

572

У Захарівці вже кілька років функціонувала група короткотривалого перебування дітей дошкільного віку. Та це не забезпечувало потреб батьків у підготовці їхніх дітлахів до навчання у школі. І ось цього року, за сприяння депутат Верховної Ради України Олеся Довгого з державного бюджету були передбачені кошти в сумі 510,0 тис. грн. для будівництва повноцінного дитячого дошкільного закладу в складі Захарівського навчально-виховного комплексу. Загальна вартість робіт становить 1021,0 тис. грн., тож у співфінансуванні з районного бюджету виділили 256, 4 грн., та 255,5 – кошти Захарівської сільської ради.

Разом із Сергієм Твердовським до Захарівського НВК також навідалися представник народного депутата України Олеся Довгого Алла Іщенко, начальник відділу регіонального розвитку, містобудування та житлово-комунального господарст­ва РДА Юрій Роздоба, представники відділу освіти, молоді та спорту РДА.

Керівник підрядної організації, яка працює на будівництві, Олександр Осадчий висловив сподівання, що, незважаючи на великий об’єм робіт, будівельники зроблять все можливе, аби здати вказаний об’єкт до 1 вересня. Це буде своєрідним подарунком громаді с. Захаріки з нагоди відзначення 50-тирічного ювілею Захарівського навчального закладу.

Алла Іщенко зазначила, що будівельні роботи – це справа підрядників, а меблями дошкільний навчальний заклад забезпечить Олесь Станіславович Довгий. Та це і зрозуміло, адже саме із Захарівкою пов’язує своє дитинство Олесь Довгий.

Сергій Твердовський, у свою чергу, наголосив, що будівельні роботи мають проводитися, в першу чергу, якісно. У цій справі не треба поспішати. Якщо відкриття дитячого садка не відбудеться 1 вересня, то воно відбудеться 1 жовтня, але все має бути виконано на високому технічному і технологічному рівні, аби малюки почувалися у дошкільному закладі затишно, комфортно і безпечно.

Нагадаю, що це вже п’ятий навчально-виховний комплекс у нашому районі. Вже успішно працюють Озерський, Федірківський, Подорожненський НВК. Будівельні роботи тривають у Великоскельовському та Захаріському навчально-виховних комплексах.

Світлана Калугіна.

Поширити
Редактор газети «Вісті Світловодщини», журналіст.