У Захарівці презентували дитячий дошкільний заклад

Напередодні найулюбленішого свята всіх дітей, Дня святого Миколая, у Захарівці відбулася презентація дитячого садка, який незабаром розпочне свою роботу при Захарівському НВК.

На презентацію завітали представник народного депутат України Олеся Довгого, керівник благодійного Фонду розвитку громад Алла Іщенко, голова районної державної адміністрації Сергій Твердовський, голова районної ради Роман Домбровський, начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА Сергій Скопич, Захарівський сільський голова Віктор Гарбуз, генеральний директор ТОВ «Гідроелектроцентр» Олександр Осадчий, колишній сільський голова Василь Валюх, місцеві сільгосппідприємці, які активно допомагали у будівництві цього закладу, та інші. Разом із господарями цього прекрасного, фактично новозбудованого, закладу – майбутніми вихованцями дитячого садка, прийшли їхні батьки, прості жителі Захарівки, адже подія особлива – багаторічні сподівання на те, щоб у селі з’явився повноцінний дошкільний заклад, здійснилася.

Перед початком презентації гості оглянули приміщення, яке вже повністю готове прийняти малечу. Стіни, розфарбовані у яскраві кольори, нові меблі, яскраве освітлення, м’яке килимове покриття – все це створювало картину тепла і затишку.

Урочистості з нагоди презентації Захарівського ДНЗ розпочалися посмішками та дружніми оплесками – присутні зустріли маленьких жителів Захарівки, для яких цей дитячий садок має стати другою домівкою.
Першими свої менших друзів привітали першокласники. Вони висловили радість за малюків, для яких збудували таке прекрасне приміщення.

Потім були вітання від гостей.

– Шановні жителі Захарівки! Сьогодні я приємно вражена побаченим, – сказала Алла Іщенко. – Коли ми починали цю справу, я навіть не уявляла, що все так гарно вийде. Я сьогодні побачила прекрасно облаштоване тепле приміщення, де малятам буде комфортно, а батьки – спокійні за своїх дітей. Коли бачиш, що допомога має своє відображення у такій прекрасній справі. Ми всі молодці, всі гарно потрудилися, бо знали, для кого ми це робимо – для нашим діток, які мають зростати, виховуватися і навчатися у найкращих умовах. Я обов’язково розповім Олесю Станіславовичу Довгому про те, що його зусилля по спрямуванню коштів на його округ, перетворюються в ось такі чудові об’єкти соціального значення. Я дякую всім причетним до цього будівництва: сільському голові Віктору Гарбузу, голові районної державної адміністрації Сергію Твердовському, голові районної ради Роману Домбровському, усім спонсорам за те, що на високому рівні виконали свою роботу. Я від себе особисто та від народного депутата України Олеся Довгого щиро бажаю розквіту Світловодському району, щоб була зроблена ще не одна добра справа, бо всі ми працюємо для людей, – сказала представник народного депутата України.
Аби мрії захарівчан стали реальністю, великих зусиль приклав особисто голова районної державної адміністрації Серій Твердовський.

Він особисто контролював хід будівництва, мало не щотижня відвідував об’єкт, контролював терміни будівництва тощо.

Виступаючи перед присутніми, він зазначив:
– Я щиро вітаю жителів Захарівки, а також мешканців усього Світловодського району, з визначною подією – завершенням будівництва дитячого дошкільного закладу. Це, дійсно свято не лише для Захарівки, а для всієї громади району, бо будь-яке будівництво – це розвиток, це покращення життєвих умов сільських жителів. Я лише можу вас запевнити, що це не останній об’єкт, який ми плануємо відкрити у Захарівці. За підтримки нашого депутат Олеся Станіславовича Довгого та районної державної адміністрації у наступному році, я на це сподіваюся, розпочнеться будівництво ФПу. Звичайно, це буде можливим, якщо сільський голова виготовить проектно-кошторисну документацію. В тому, що ми сьогодні перебуваємо в такому прекрасному приміщенні, є заслуга багатьох людей. Перш за се я хочу подякувати Олесю Станіславовичу Довгому. У своїй депутатській діяльності він завжди пам’ятає про свій округ, про своїх виборців і реалізовує свої обіцянки перед виборцями у життя. Також я хочу подякувати обласній державній адміністрації, особисто голові ОДА Сергію Кузьменку за постійну підтримку у впровадженні ось таких, важливих для сільських громад, проектів. Ще я висловлюю щиру подяку сільгоспвиробникам, які доклали багато зусиль, аби цей садочок був збудований, нинішньому сільському голові Віктору Гарбузу та колишньому – Василю Валюху, який розпочинав це будівництво, і, звичайно, керівнику підрядної організації, яка створила нам всю цю красу, Олександру Осадчому. Сьогодні я вас запевняю, що, незважаючи ні на що, у Світловодському районі не буде закритий жодний навчальний заклад, бо керівництво району, депутатський корпус розуміють: не буде школи – село стане на шлях занепаду.

– Такі ж слова вітання та вдячності прозвучали і з уст голови районної ради Романа Домбровського, генерального директора ТОВ «Гідроелектроцентр» Олександра Осадчого, сільського голови Віктора Гарбуза та директора Захарівського НВК Наталії Риженко. Усі вони бажали розквіту Захарівці та збільшення кількості діточок, аби дитячий садок працював на повну потужність.

Нагадаю, що будівництво Захарівського дитячого дошкільного навчального закладу розпочалося в цьому році. Він розрахований на 20 дітей віком від 3 до 6 років. Власне, будівництво вже закінчилося, нині триває процедура введення цього дошкільного закладу в експлуатацію. Тож приміщення цього прекрасного закладу у найближчий час наповниться веселим дитячим гамором.

Поширити
Редактор газети «Вісті Світловодщини», журналіст.