У жовтні на території Світловодська продовжиться робота інформаційних наметів

Упродовж жовтня 2017 року в межах реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» фахівці обласного управління юстиції будуть продовжувати консультувати мешканців Кіровоградщини просто неба.

331
Я МАЮ ПРАВО!

Я МАЮ ПРАВО!

Завдяки цьому жителі районних центрів зможуть отримати правову допомогу у зручний для них момент, не витрачаючи при цьому час на очікування під кабінетами чиновників.

За словами начальника територіального органу юстиції Вадима Гуцула, проведення правороз’яснювальної роботи в інформаційних наметах є новою формою консультування громадян, завдяки чому усі бажаючі зможуть більше дізнатися про захист прав власності на майно та бізнес, методи унеможливлення рейдерських захоплень, шляхи боротьби з корупцією у вищих навчальних закладах і особливості складання скарг у сфері правосуддя. Спеціалісти надають правову допомогу громадянам навіть у вирішенні тих питань, які не мають прямого відношення до їх компетенції. У цьому випадку зокрема йдеться про оформлення субсидій. Також громадян інформують про реалізацію пілотних проектів Міністерства юстиції України, запроваджених для покращення життя населення. Відтак мешканці райцентрів мають можливість отримати інформацію про роботу сервісу щодо видачі перших документів новонародженої дитини безпосередньо в пологовому будинку та особливостей пришвидшеної державної реєстрації стосунків у межах проекту «Шлюб за добу».

Отже, якщо ви ще не отримали правову допомогу, у вас є можливість це зробити, звернувшись за консультацією до команди юстиції. На території Світловодська інформаційний намет діє двічі на тиждень на площі біля адмінбудинку з 10:00 по 13:00. Відтак упродовж жовтня консультування проводитиметься 10.10, 12.10, 17.10, 19.10, 24.10, 26.10, 31.10.

Поширити
"Вісті Світловодщини"