У зоні ООС загинув наш земляк Дмитро Ремезас

Як стало відомом з Інтернет-видання Vlasovka.com.ua, 27 липня пізно ввечері, у зоні Операції Об’єднаних Сил у Донецькій області загинув власівчанин Дмитро Ремезас.

Дмитро Ремезас
 народився 25 грудня 1986 року у селищі Власівка. Там закінчив шкільне навчання, працював в Об’єднанні “Дніпроенергобутпром”. Два роки Дмитро вирішив пов’язати своє життя з військовою справою – уклав контракт і пішов служити до Збройних Сил України.
Дмитро Ремез – учасник бойових дій, має нагороди. Він зовсім недавно приїздив додому у відпустку, щоб захистити диплом коледжу Кременчуцького державного університету імені Михайла Остроградського за спеціальністю “зварювальне виробництво”. За професією він став техніком-технологом.
10 липня Дмитро повернувся до місця служби. Мало не щодня люблячий син телефонував додому. Напередодні загибелі, 26 липня, з ним говорила по телефону мама Світлана Яковлєва, яка теж працює у ТДВ “Об’єднання “Дніпроенергобудпром” бухгалтером. Син їй сказав, що тільки повернулися з передової, вечеряє. Усе добре… Це була остання їхня розмова.
Що сталося наступного дня, наразі невідомо. У Дмитра залишилися дружина Галина, яка працює у ПП “Віктор і К”, та неповнолітній син.
Дмитро був чесною і порядною людиною. Напевно, саме тому і пішов захищати свою Батьківщину у її найважчий час.
Прощання з героєм відбулося 31 липня о 9:00 зу його рідному селищі Власівка.
Висловлюємо глибокі співчуваємо рідним та близьким Дмитра. Спи спокійно, героє.
Фото взято зі сторінки Інтернет-видання Vlasovka.com.ua

.