«Учитель року-2018»

22 листопада на базі Світловодського МРЦЗ відбувся районний етап конкурсу «Учитель року-2018» .

1179

Щороку у Світловодському районі проводиться традиційне свято талановитих освітян, які демонструють рівень професійної підготовки і прагнуть постійного творчого зростання.

Ведуча привітала всіх учасників та зазначила, що праця і творчість – два крила людського буття. Їхнє поєднання сповнює життя людини сенсом, піднімає особистість в очах інших, викликає почуття поваги. Учитель – це завжди творець. Інакше бути не може.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Сергій Скопич побажав учасникам натхнення та творчих здобутків, і зазначив, що вчительська праця неоціненна та вимагає постійного самовдосконалення, плідної праці та самовіддачі.

– Я переконаний, що ви – еліта нашого району. Ви – ті люди, які навчають та ростять майбутню державу. І ви – наша гордість, – сказав Сергій Скопич.

Вітальне слово також прозвучало від завідувача КЗ «Світловодський РМК» Лариси Шкареди, яка побажала усім успіхів та удачі в конкурсі, а також висловила вдячність за участь та плідну підготовку до нього.

Після вітальних слів та настанов ведуча заходу урочисто представила учасників конкурсу.

У номінації «Українська мова та література» брали учсть: Тетяна Устименко (КЗ «Глинське НВО»), Ганна Шулешко (Григорівська ЗШ І-ІІІ ст.), Людмила Калініченко (КЗ «Глинське НВО»), Тетяна Чех (Озерський НВК), Надія Жуікова (Микільська ЗШ І-ІІІ ст.), Алла Лавро (Федірківський НВК КЗ «Глинське НВО»). У номінації «Фізика» взяли участь Віктор Постика (КЗ «Глинське НВО»), Петро Тютюнник (Озерський НВК). У номінації «Фізична культура» учасниками стали Руслан Садовничий (Захарівський НВК КЗ «Глинське НВО») та Олександр Лащенко (Микільська ЗШ І-ІІІ ст.).

Конкурс складався з трьох етапів: «Відеорезюме», «Самопрезентація», «Практична робота (Майстер-клас)».

Роботу конкурсантів оцінювало журі, до складу якого увійшли: голова журі – начальник відділу освіти, молоді та спорту Сергій Скопич, заступник голови – завідувач КЗ «Світловодський РМК» Лариса Шкареда, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Лариса Сачевська, методисти РМК Людмила Косенко, Олена Кулинич, Ніна Рябчун, Юлія Орлова, вчитель фізики Микільської ЗШ І–ІІІ ст. Алла Щукіна, вчитель української мови та літератури Миронівської ЗШ І-ІІ ст. Наталія Гарасько, вчитель фізичної культури Федірківського НВК КЗ «Глинське НВО» Анатолій Шевченко.
Учасники демонстрували фахову підготовку, компетентну та творчу особистість, професійні здібності.

У номінації «Українська мова та література» перемогу здобула вчитель Микільської ЗШ І-ІІІ ст. Надія Жуікова. У номінації «Фізика» переможцем визначено вчителя КЗ «Глинське НВО» Віктора Постику.

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Лариса Сачевська зазначила:

– У даному конкурсі немає переможених. Тут всі переможці, і ваші мелодії творчості, досконалості й майстерності звучали в унісон, адже ви маєте на меті в першу чергу виховати майбутнє покоління нашої країни.

Захід організували та провели КЗ «Світловодський районний методичний кабінет» за підтримки Світловодської районної організації профспілки працівників освіти і науки України.

Валентина Воловик, методист КЗ «Світловодський РМК».