Українка потрапила до списку найвпливовіших жінок Світу, які надихають.

Українка Лариса Михальцова із с. Калинівка, що на Миколаївщині, ввійшла до сотні найвпливовіших жінок Світу за версією BBC News. Про це повідомили майже усі засоби масової інформації.

BBC 100 Women щорічно визначають 100 найвпливовіших жінок Світу. Среди них – лидери держав, новатори та винахідники,  а також звичайні робітниці, які щоденно надихають своїм прикладом.
66-річна модель Лариса Михальцова з Миколаївщини стала єдиною українкою, яка потрапила до списку.


Пані Лариса за професією вчителька. Все своє трудове життя вона пропрацювала в школі, нині знаходиться на заслуженому відпочинку.
Моделлю Лариса Михальцова стала уже в поважному віці. Якось, нудьгуючи, вона взяла свій улюблений музичний інструмент – баян – і сіла біля вікна пограти. На щастя, її побачив з вулиці власник одного глянцю. Він запросив пані Ларису на фотосессію. Вона погодилася, але за умови, що фотографуватиметься з баяном. Так і виник образ.
Лариса Михальцова відкрито говорить про свій вік. А якщо жінка не приховує роки, це означає, що вона дуже задоволена собою.
Щоб так виглядати, вона всім радить позитивно ставитися до життя, ніколи не впускати в душу негативні емоції і, звичайно, вести активний спосіб життя і правильно харчуватися. Ось і весь секрет.

Поширити
"Вісті Світловодщини"