Усі рішення сесії приймалися одноголосно

26 січня відбулася позачергова сесія районної ради.

497
Виступає депутат Юрій Котляр
Виступає депутат Юрій Котляр
Виступає депутат Юрій Котляр
Виступає депутат Юрій Котляр

Питань до розгляду було кілька: «Про внесення доповнення до районної комплексної програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції і членів їх сімей, сімей загиблих учасників АТО та вшанування пам’яті загиблих на 2014-2020 роки», «Про внесення доповнення до районної програми соціального захисту населення Світловодського району на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням районної ради від 14 січня 2016 року №35», «Про визнання замовника робіт по проекту «Будівництво типової сільської лікарської амбулаторії на території с. Велика Скельова Світловодського району Кіровоградської області», «Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2016 року №176 «Про районний бюджет на 2017 рік», в редакції рішення від 06 січня 2017 року №179», «Про внесення змін до рішення районної ради від 21 грудня 2017 року №307 «Про районний бюджет на 2018 рік», «Про звіт про виконання районного бюджету за 2017 рік».

Депутати ретельно опрацювали їх на засіданнях постійних комісій. Та навіть не зважаючи на це сесія тривала дві години.

Найбільше часу було приділено обговоренню звіту директора комунального закладу «Павлівське навчально-виховне об’єднання Світловодської районної ради Кіровоградської області» за 2017 рік». Це пояснюється тим, що у Павлівському НВО виник конфлікт між частиною педагогічного колективу та директором КЗ «Павлівське НВО» Андрієм Левочком.

Ще наприкінці минулого року до голови районної державної адміністрації та голови районної ради звернулися представники педагогічного та батьківського колективів Павлівського НВК з вимогою розібратися у конфлікті та перевірити діяльність керівника закладу на предмет відповідності займаній посаді.

Голова районної державної адміністрації Сергій Твердовський створив комісію по вивченню даної ситуації, а голова районної ради Роман Домбровський виніс це питання на розгляд сесії.

Під час сесії, на якій, до слова сказати, були присутні і представники громадськості с. Павлівки на чолі із сільським головою Миколою Панасенком, представники педагогічного колективу, депутати уважно заслухали та обговорили звіт директора КЗ «Павлівське НВО», отримали інформацію і від начальника відділу освіти, молоді та спорту РДА Сергія Скопича про роботу комісії по перевірці діяльності вказаного навчально-виховного об’єднання.

В обговоренні доповідей взяли участь депутати Анатолій Мірошник, Микола Хоменко, Ігор Кирилов, Ігор Шевченко та інші.

Одностайним рішенням сесії з цього питання було: звіт директора комунального закладу «Павлівське навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа I-III ступенів-дошкільний навчальний заклад» Світловодської районної ради Кіровоградської області Левочка А.М. за 2017 рік взяти до відома; роботу директора комунального закладу «Павлівське навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа I-III ступенів-дошкільний навчальний заклад» Світловодської районної ради Кіровоградської області Левочка А.М. визнати незадовільною; погодити звільнення директора комунального закладу «Павлівське навчально-виховне об’єднання «Загальноосвітня школа I-III ступенів-дошкільний навчальний заклад» Світловодської районної ради Кіровоградської області Левочка А.М. з займаної посади; контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань законності і правопорядку, діяльності ради, депутатської етики, освіти, культури, охорони здоров’я, сім’ї і молоді, соціального захис­ту та засобів масової інформації.

Поширити
Редактор газети «Вісті Світловодщини», журналіст.