Увага! Конкурс!

Районна державна адміністрація оголошує  конкурс щодо відбору суб’єктів оціночної діяльності, які будуть залучені до проведення незалежної оцінки об’єкта нерухомості, а саме: комплекс будівель, розташованих за адресою: м. Світловодськ, провулок Залізничний,2, площею 618,0  кв.м., мета оцінки – визначення ринкової вартості об’єкта з метою приватизації шляхом продажу на аукціоні.
Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності буде здійснюватись відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для здійснення експертної оцінки вартості майна спільної власності територіальних громад району, затвердженого розпорядженням голови районної державної адміністрації від 17 березня 2017 року №106-р.
Учасникам конкурсу потрібно подати конкурсну документацію, яка складається з конкурсної пропозиції та підтвердних документів.
До підтвердних документів належать: заява на участь у конкурсі (за встановленою формою); копія установчого документа претендента; копії кваліфікаційних документів оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна; письмової згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їх особистими підписами; копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України; інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна, тощо); опис підтвердних документів.
Копії підтвердних документів завіряються заявником. При собі мати оригінали документів.
Конкурсна пропозиція претендента подається у запечатаному конверті і має містити пропозиції щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також терміну виконання робіт.
Конкурсну документацію слід подавати секретарю комісії не пізніше ніж за чотири робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно) за адресою: м. Світловодськ, вул. Героїв України, 14, 3-й поверх, кім. №3.
Конкурсна документація подається у запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті. На конверті необхідно зробити відмітку: “На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності (зазначити адресу об’єкта)”.
Конкурсна комісія буде розглядати лише такі пропозиції учасників конкурсу, в яких термін виконання робіт – до 7 календарних днів.
Конкурс відбудеться 24.04.2017 року о 10 год., за адресою: м. Світловодськ, вул. Героїв України, 14, 3-й поверх, кім. №6

Поширити
"Вісті Світловодщини"