Увага, конкурс!

462

Увага, конкурс!

 

Оголошується конкурс на присудження районної педагогічної премії імені І. П. Рака. Положення про неї затверджено рішенням Світловодської районної ради від 20 жовтня 2017 року № 276.

Премія присуджується щороку на конкурсній основі організаторам педагогічної освіти, методистам, керівникам освітньо-виховних закладів, педагогічним працівникам, представникам громадських організацій за значні особисті досягнення в розвитку освіти, реалізацію інноваційних педагогічних ідей, впровадження в практику роботи досягнень психолого-педагогічної науки, передовий педагогічний досвід, вагомі успіхи у професійній діяльності, навчанні та вихованні молоді.

Висунення кандидатур на присудження педагогічної премії здійснюється гласно та прозоро за місцем роботи особи.

Документи на претендентів на здобуття районної педагогічної премії (подання, розгорнута характеристика педагогічної, наукової, громадської діяльності, методичні розробки, підручники, винаходи, авторські статті, твори, публікації тощо) до 01 травня поточного року подаються секретареві конкурсної комісії за адресою: 27500 м.

Світловодськ, вул. Коцюбинського, 19, відділ освіти, молоді та спорту Світловодської районної державної адміністрації.

Педагогічна премія встановлюється в розмірі посадового окладу за 14 тарифним розрядом і виплачується за рахунок коштів районного бюджету.

Премія вручається щорічно під час урочистостей з нагоди відзначення Для працівників освіти. Одночасно з премією переможцю присвоюється звання «Лауреат районної педагогічної премії імені І. П. Рака», вручається диплом установленого зразка та нагрудний знак «Лауреат районної премії».

Телефон для довідок: (05236)2-26-26.

Роман ДОМБРОВСЬКИЙ, голова конкурсної комісії з присудження районної педагогічної премії ім. І. П. Рака, голова районної ради.

Поширити
"Вісті Світловодщини"